У Рівненській області Святий Миколай відкрив свою резиденцію

Вже нині у резиденції чекають листів від малят з усієї області. Щоправда, діти повинні навіть не написати про те, що хочуть знайти під подушкою вранці 19 грудня, а намалювати своє бажання. Тим часом, кожен, хто надішле лист, отримає відповідь від самого Святого Миколая.

Таке казково-епістолярне дійство відбуватиметься у рамках дитячого мистецького проекту "Мої мрії-2013". Його ініціатором є Рівненська обласна молодіжна громадська організація "Продюсерський центр – Музична сила". Її представники мають багаторічний досвід доброчинності. Цьогоріч вони стали одними з переможців обласного конкурсу проектів програм молодіжних і дитячих громадських організацій, - розповідає прес-служба Рівненської ОДА.

- "За умовами проекту, діти надсилають Святому Миколаю малюнки про свої мрії. Автори кращих робіт отримують запрошення на зустріч із ним в обласному театрі ляльок. Там на малят чекають святкові дійства та солодкі подарунки, - розповів Тарас Пилипець. - Тим часом у фойє театру традиційно відбувається виставка дитячих малюнків. Натомість абсолютно всі автори листів до Святого Миколая отримують від нього листівку у відповідь".

Надсилати малюнки про мрії можна до 10 грудня за адресою: м. Рівне, а/с 63, індекс 33028.

Дитячий мистецький проект "Мої мрії -2013" - один із 15, які цьогоріч мають фінансову підтримку із обласного бюджету на реалізацію, розповіли фахівці управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації. Вони стосуються питань, які є актуальними для суспільства.

Коментарі

Напишу лист шоб нашому місту подарили фк у професійній лізі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.