На Рівненщині ями заважають хоронити небіжчиків

Одними із тих місць у Здолбунові, що постійно вимагають уваги місцевої влади, є кладовища. Зазвичай усі звертають увагу на стан цвинтарів навесні, перед провідним тижнем, але й восени люди помирають і їх треба відвозити на місце спочинку. Тому дуже прикро, що на найбільшому міському кладовищі по вулиці Коперника на центральній алеї утворилися численні вибоїни, які за літо ніхто не "залатав". Одна з них уже настільки глибока, що об’їжджають цю калюжу з обох боків, ледве не торкаючись сусідніх могил, - повідомляє сайт Zdolbuniv.com.

Попереду зима, і зовсім не факт, що все засипле снігом – може бути просто вогко й тепло. Тому яма буде глибшати, а довезення покійників ставатиме все більш проблематичнішим.

Редакція сайту звернулася до міського голови Ігоря Ольшевського з проханням вирішити дрібну, але важливу проблему. За інформацією голови, блокування коштів міської ради казначейством призвело до того, що виконати будь-які роботи на кладовищі було неможливо. Проте Ігор Олександрович запевнив, що проблему вирішать найближчим часом.  

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.