Голова Волинської облдержадміністрації знайшов причину епідемії кору на Рівненщині

Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук вважає, що у поширенні хвороби кору на Рівненщині винна психологія УПА. Про це йшлося під час обласної селекторної наради, - інформує інтернет-видання "Під прицілом".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині - спалах захворюваності на кір

Борис Клімчук вважає, що причиною епідемії кору у Сарнах Рівненської області є відсутність прививок, тобто вакцинації. Губернатор переконаний, що це вина батьків.

"21 століття. Слухайте журналістів і вільну пресу, слухайте далі! Гинуть діти. Неандертальці по відношенню до своїх дітей  і внуків. Треба вірити лікарям", - зазначив голова ОДА. Також додав, що у таких опозиційних настроях щодо прививок винна і психологія УПА. 

Крім того Борис Клімчук  повідомив, що в області триває робота, аби епідемія не перекинулася на Волинську область. 

Ключові слова: 

Коментарі

Ну звичайно, на рахунок УПА - трошки загнули . А про те, що треба слухати лікарів - це факт. Можливо, не всіх. Але Лікаря Комаровського - 100%. Як на мене, він погано не порадить. Переконалася на власному досвіді. Живемо тільки "по-Комаровському" . Вакцинація - необхідна для свідомих батьків, що думають про майбутнє своїх дітей. І привки КПК (кір, паротит, краснуха) були в наявності тривалий період, Нам медсестра з поліклініки звонила і запрошувала декілька разів на прививку. Про дітей дбають і не забувають! А тепер, коли оговталася більшість з тих, хто з так званих релігійних переконань щеплення не зробив, - вакцин, можливо, і не вистачає. Але, це не значить, що їх не було... І не треба звинувачувати владу. Бо "Віруючі" роками не робили ніяких щеплень. То, можливо, якийсь сбій у плануванні кількості необіхдних дітям вакцин і трапився.

Підтримую! і такі смотрящі- полудурки від яника у кожній області, а тепер прикиньте як вони керують і куди нас ведуть!!

Прочитав і зрозумів,що пану Климчуку від маразму прививки не зробили,бо її немає,так як немає вакцини, від кору, в Сарненському районі.Все іде до того,що її вже завезли,тепер роблять рекламу,звинувачують всіх кого можна. Держава не виконує своїх зобовязань.Міністерство охорони здоров"я зайнято проведенням реформи,їм не до кору.Цапи відбувайли батьки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.