У Рівному розпочались збори молодого поповнення військових частин гарнізону

У Рівному на базі 55 окремого лінійно-вузлового полку зв’язку оперативного командування “Північ” розпочалися збори молодого поповнення призову “Осінь-2013” та молодих контрактників. Воїни під керівництвом начальника зборів майора Сергія Євдокімова й досвідчених офіцерів та сержантів старанно опановують основи військової науки.

– Збори молодого поповнення військових частин гарнізону на базі нашого полку проходять вже не вперше, тут створені усі умови, щоб швидше та ефективніше підготувати юнаків до подальшої військової служби, – розповів заступник начальника зборів з виховної роботи капітан Іван Каращук. – Спочатку всебічного вивчаються індивідуальні соціально-психологічні якості молодих військовослужбовців і проводиться комплекс психодіагностичних заходів щодо визначення їх стресостійкості та рішучості у різних ситуаціях. І тільки потім з ними розпочинаються практичні заходи.

Під час збору з учасниками проводяться заняття зі стройової, вогневої, правової, воєнно-ідеологічної підготовки, - розповідає прес-служба Міністерства оборони України.

Юнаки наполегливо запам’ятовують текст Військової присяги та вдосконалюють стройовий вишкіл, адже 30 листопада зі зброєю в руках на стройовому плацу вони урочисто складуть Військову присягу на вірність Українському народові. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.