Губернатор Рівненщини заявив про бажання стати інвестором

Створити бізнес-інкубатор для молодих людей, які ще не мають досвіду роботи, однак  вже розробили перспективні проекти, прагнуть започаткувати власну справу і потребують стартового капіталу. Таку ідею презентували голові облдержадміністрації Василю Берташу під час його зустрічі з лідерами студентського самоврядування.

Цей захід відбувається вже другий рік поспіль. І якщо минулоріч на чай і конструктивну розмову до очільника області запрошували найактивніших студентів переважно із вищих навчальних закладів обласного центру, то нині коло такого спілкування розширилося. Так, участь у діалозі взяли молоді люди майже з усіх ВНЗ області, були також і активні учні закладів професійно-технічної освіти. Їх ідеї та пропозиції оцінювали і голова обласної ради Юрій Кічатий та заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов, які були присутні на зустрічі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Рівного роздасть подарунки до Дня студента 

- Приємно, що сьогодні наша молодь активна та небайдужа. Бо тільки спільно з вами ми можемо будувати громадянське суспільство. На цьому, власне, наголошує Президент України Віктор Янукович, - зауважив Василь Берташ. – На сьогодні важливо вирішувати питання, актуальні для місцевого населення, у тому числі й студентства. Однак при цьому важливо враховувати громадську думку. Саме влада зацікавлена у діалозі з активними молодими людьми.

Водночас очільникові області ідея започаткувати інвестиційний фонд для студентів, орієнтованих на бізнес, сподобалася. Адже це і створення першого робочого місця, і перспектива наповнення бюджетів. Тож Василь Берташ сказав, що готовий стати першим інвестором цього фонду. Він пообіцяв залучити до обговорення проекту підприємців, які могли б бути потенційними вкладниками коштів. Також  студентську ініціативу розглядатимуть і на сесії обласної ради, - повідомили з Рівненської ОДА.

Окрім цього, студенти порушили питання проходження практики, а ще запропонували свою допомогу в проведенні фестивалів та  виготовленні сувенірної продукції, цікавої для туристів.

Нагадаємо, результатом першої неформальної зустрічі голови облдержадміністрації зі студентськими лідерами стало проведення молодіжного форуму "Проектні дні" в Національному університеті "Острозька академія". Під час заходу молоді люди мали нагоду презентувати власні ідеї та почути думки експертів із цього приводу.

Ключові слова: 

Коментарі

Цікава ідея. Якщо молодь вдало запропонує свій інтелект, витратить свій час на власну самореалізацію. Я думаю тоді результат буде.

Цілком підтримую!

А взагалі, про що стаття? Про підтримку молоді. Я - за підтримку молоді. Якщо пообіцяли і не зроблять - тоді й претензії. А ображати один одного у коментарях, як мінімум не гідно. Як же маємо будувати європейську державу, на внутрішніх особистих образах?

Добре, що влада береться допомагати. Я більш ніж впевнений, що на Рівненщині знайдуться студенти, здатні на реальний креатив, здатний принести якийсь прибуток ( а не сукні з поліетиленових пакетів, як воно в нас часто буває).. практика показує, що губернатор дійсно хоче і може допомогти, головне - знайти креативних студентів і дійсно перспективні ідеї...

Все в цьому житті можливо! Не має нічого і нікого досконалого!!!Ось такі висловлювання вже більш конструктивніші адже немає отого бруталізму і примітивізму!Дякую за конструктивний обмін думками!

Певна річ що вибачаю! моральний? так можливо з бидлячою владою, до якої б вона кагорти не належала я по іншому вже не можу і тільки любов до Батьківщини, де поховані мої діди - прадіди не дає можливості виїхати до іншої країни. Ви просто тішитесь ілюзіями хорошого життя, та коли вони вас кинуть під ноги все стане на свої місця

Ваші висловлювання чітко говорять про ваш культурний і моральний образ та рівень світосприйняття!!!!Вибачте, можливо це грубувато але "невежество" воно і в Африці "Невежество"!

То ви не лижете, хоча це вам більш притаманне, ви що ж нождачкою підтираєте????

Де покращення? Закриття лікарень та шкіл з затримками зарплат?
Собі влада і губернатор затримують зарплати?
Якщо Уряд і губернатори не можуть навети порядок - вихід відставка!

І знову ж таки повторюсь - влада на місцях відповідає покладеній на неї високій місії Глави держави та чує простий народ. Непоодиноким доказом чого є такі форуми, зустрічі з молодими фахівцями!Так тримати! А щодо вибачте лизання, то це грубе перебільшення !

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.