Рівнянин змагається у телепроекті "Битва хорів"

На телеканалі "1+1" стартував унікальний проект під назвою "Битва хорів". Звичайно в Росії та інших країнах щось подібне вже бувало, однак "Битва" в українській інтерпретації несе у собі ряд ексклюзивних моментів та неочікуваностей.

Ще в 2007 році на телеканалі "NBC" було розпочато шоу "Clash of the Choirs". Це був американський формат, який було необхідно адаптувати під українського глядача. До слова, в Америці був навіть знятий серіал під назвою "Glee", присвячений згаданому шоу. Слава американського шоу дійшла до багатьох інших країн.

Як результат буквально за кілька років ще півтора десятка країн поспішили трансформувати шоу для свого глядача. Наприклад, до списку таких країн входить Данія, Франція, Польща, Швеція та Великобританія.

Перше, що вражає в українській версії "Битві хорів"  - це широкий розмах, до змагань допускаються 8 хорів, в кожному з них по 15 учасників – тобто у загальному це вже 120 осіб, це не рахуючи тренерів, суддів і загальних людей причетних до створення проекту.

До "зіркових вершин" та визнання глядачів, учасників проекту поведуть ті, хто в даній сфері домігся успіхів сам - це Олег Скрипка, Гарік Кричевський, Ірина Білик, Руслана Лижичко тощо.

До останнього тренера потрапив і рівненський співак – Микола Бобрик. Наразі хлопець разом із п’ятнадцятьма кращими співаками змагається у команді львівського хору.

Отож, як співак потрапив до команди Руслани, які ексклюзивні ситуації виникали за лаштунками шоу – читайте вже завтра на сайті "ВСЕ" у ексклюзивному інтерв’ю із Миколою Бобриком.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.