Рівненський виконком може прийняти рішення знести літній майданчик ресторану "Ліон"

Під час чергового засідання Рівненського міськвиконкому розглянуть питання "Про звільнення території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд". Таким чином члени виконкому мають прийняти рішення про знесення незаконних тимчасових споруд шляхом демонтажу. Нагадаємо, зносити їх почали минулого місяця з демонтажу кіоску на вулиці Мірющенка, 60 біля четвертого гуртожитку НУВГП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як депутати Рівнеради показово трощили кіоски. ФОТО

До переліку увійшли: літній майданчик на території парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка, біля ресторану "Ліон"; тимчасові споруди на вулиці Черняка (біля супермаркету «ШОК»), на вулиці Дубенській (біля АЗС), на вулиці Корольова (біля житлового будинку №6), на вулиці Міцкевича (біля будинку №126), на вулиці Гагаріна ( в дворах житлових будинків №57 та №47), на вулиці Черняка (навпроти супермаркету «ШОК»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада Рівного продовжує трощити незаконні кіоски. ФОТО

Відповідно до проекту рішення, управління містобудування та архітектури має організувати виїздні засідання комісії.

Рівненське МВ УМВС України в Рівненській області під час демонтажу споруд повинен забезпечити громадський порядок при звільненні території міста Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влада Рівного приховує які кіоски трощитиме наступними

Управління ЖКГ має організувати відключення тимчасових споруд від інженерних мереж та здійснити демонтаж вказаних у документі споруд.

Коментарі

Ліон уже суд примушував - вони стиолики ставлять

Просто потрібно прибрати геть сам ресторан з парку - проблем не буде...

А за що респект? Якби парк був в найкращому стані, а територія Ліону в найгіршому - в такому разі правильно! Але ж виходить навпаки. газонів немає, одні результати вигулу тварин, туалету немає, сміття. та примусьте Ліон і навколишню територію впорядкувати, а не руйнуйте, грошей відновити в бюджеті немає...

Тепер уже приймуть, їм відступати нікуди. Активісти зробили те, у що ніхто не вірив від самого початку. Респект.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.