У Рівному за найкраще висвітлення проблеми торгівлі людьми подарують планшет

Рівненська громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» продовжує конкурс для журналістів Рівненщини та інших областей України на краще висвітлення проблеми торгівлі людьми.

Конкурс проводиться за підтримки представництва Міжнародної організації з міграції в Україні (фінансова підтримка надається Агентством США з міжнародного розвитку.

Мета конкурсу – це інформування населення щодо торгівлі людьми. На конкурс подаються публікації у друкованих чи електронних засобах масової інформації; передачі, цикли передач на телебаченні та радіо про проблему торгівлі людьми, відео та радіо ролики, виготовлені в якості соціальної реклами та інші медіапродукти, опубліковані та висвітлені у друкованих та електронних засобах масової інформації Рівненської області до 20 листопада 2013 року. 

Конкурс проводиться у таких номінаціях: «Краща робота у друкованих ЗМІ», «Краща робота на ТБ- радіо», «Краща робота в Інтернет – ЗМІ».

Переможці отримають призи: Планшет Lenovo Ideal Tab, фотокамеру Nicon Cool Pix, диктофон Olympus VN.  Передбачені також заохочувальні відзнаки!

Матеріали на конкурс надсилаються на адресу Центру підтримки Громадських ініціатив «Чайка» місто Рівне, вул. Данила Галицького, 16, на електронні адреси:chayka@rivne.com або centerchaika@gmail.com із позначкою «Конкурс ЦПГІ «Чайка» для ЗМІ» до 20 листопада 2013 року. 

До участі в конкурсі запрошуються як професійні журналісти так і студенти, творча молодь та інші зацікавлені особи.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.