Мер Рівного вчився метати снаряди

Міський голова Рівного Володимир Хомко порадував рівненських школярів НВК "Колегіум" спільним уроком фізкультури. Разом з дітьми очільник міста випробував новий інвентар для занятть легкою атлетикою. 

Сьогодні, 12 листопада на базі НВК "Колегіум" рівненські чиновники урочисто презентували  обладнання для розвитку дитячої легкої атлетики, яке передала школі Федерація легкої атлетики України. Як розповіли вчителі, новий набір інвентаря допоможе школярам займатися низкою легкоатлетичних вправ та ігор. 

Спробувати свої сили у нових іграх школярі вирішили прямо на презентації. Власне, вони перші метали дитячі копії дорослих спортивних снарядів.

Не зміг бути осторонь веселощів і мер Рівного. Міському голові теж захотілось метнути снаряд. 

Навіть запропонував своїй заступниці Галині Кульчинській спробувати свої сили в спорті. 

Втім, Галина Григорівна віддала свій снаряд дітям. 

Мер Рівного тим часом  "бомбу" метнув на відмінно. 

І одразу згадав як в юності здавав норми ГТО. 

Фото на згадку. 

У підсумку очільник міста пообіцяв виділити для "Колегіума" додатково 10 тисяч гривень з бюджету, які заклад може витратити на благоустрій. А в перспективі - на подвір`ї школи обладнають новий спортивний майданчик. 

Ключові слова: 

Коментарі

за публікацію цієї джинси воно більше заплатило, аніж ті цяцьки вартують. краще б апельсинів дітям купив, ніж піаритись.

Як в кращих традиціях радянсього союзу. Питання а чи будуть дітки заматись таким інвентарем щодня? чи його триматимуть для наступних перевірок?.
Якби щороку щось закупляли усім школам - ото було б діло.
Насправді, чиновники на власні премії та відрядження витрачають набагато більше коштів, ніж вартість щорічної допомоги школам.

"відала", "благустрій",
"презентували закуплене міським коштом спортивного обладнання" -- спортивНЕ
...НЕ МІСЬКИМ КОШТОМ, а ЗА рахунок Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.