Рівненські ковалі перемогли на виставці у "КиївЕкспоПлаза"

Слухачі курсів ковальства із Рівненського центру профтехосвіти державної служби зайнятості здобули чергову перемогу

7-10 листопада у ВЦ "КиївЕкспоПлаза" в межах спеціалізованої виставки "Дерев'яне домобудівництво" пройшов ковальський вернісаж, на якому експонувалися роботи відомих українських ковалів. Організатором заходу став часопис "Ковальська майстерня".

Майстри представили потенційним власникам котеджів, дизайнерам та архітекторам роботи, які поєднали в собі художній метал і деревину - такою була умова участі у експозиції. Відвідувачі вернісажу могли побачити лавки, мангали, обладнання для барбекю, ліхтарі, панно, столи, стільці, альтанки, бювети, місточки тощо.

Враховуючи, що Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості працює із безробітними, надаючи їм можливість стати кваліфікованими майстрами, керівництво часопису "Ковальська майстерня" запропонувало участь у вернісажі групі слухачів та майстру виробничого навчання Сергію Торулі на безоплатній основі. Для участі у виставці в стислі терміни підготували декілька робіт - вишукано оформлену паркову лавку, ковану скриню, столики, декілька сокир, у тому числі виготовлених за технологією дамаску, свічники-"вензелі". 

Протягом трьох днів ковалі по черзі презентували вироби відвідувачам виставки, відповідаючи на безліч запитань: про матеріали, технології, можливості виготовлення кованих виробів під замовлення, способи їх транспортування, умови навчання в РЦПТО ДСЗ. Слухачі одразу робили висновки: що цікавить замовників, які додаткові навички слід отримати для того, щоб успішно виконувати складні замовлення, які промоційні акції слід навчитися проводити і як презентувати роботи найефективніше.

Як повідомили з відділу зв'язків з громадськістю та ЗМІ обласного центру зайнятості, усі вироби майстрів з Рівненського ЦПТО ДСЗ брали участь в конкурсі робіт, оголошеному "Ковальською майстернею" у різних номінаціях. Приємною несподіванкою стало те, що колективна робота слухачів "Гетьманська скриня" з великим відривом перемогла у номінації "Садово-паркові меблі". Це великий успіх, враховуючи, що виконували її не досвідчені майстри, а новачки у професії.  

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.