Губернатор Рівненщини потрапив у ТОП-рейтинг

Жодна дитина Рівненщини за останній рік не потрапила в інтернат, їх забирають у сім'ї. Уповноважений з прав дитини Юрій Павленко, який сьогодні, 12 листопада перебуває на Рівненщині розповів, що не забирають дітей лише старшого віку, які того самі не хочуть, або ж тяжко хворих. Загалом, роботу Рівненщини у сфері захисту прав дитини назвали однією з найкращих з поміж інших областей .

- Представники мого офісу нещодавно були на Рівненщині і детально перевірили стан виконання доручень Президента України у сфері захисту прав дитини, - зазначає Юрій Павленко. - Скажу вам по секрету, працівники мого офісу були у захваті від розуміння та знання теми щодо сиріт, знання головою державної адміністрації конкретних проблем, окремих дітей області. Ми у захваті. Для нас він в ТОП- рейтингу голів адміністрацій у ставленні до дитячих проблем.

Юрій Павленко зауважив, що попри це проблем є багато, але є і позитивний рух вперед з їх вирішення. Насамперед: забезпечення прав дитини у вихованні в сім’ї.

- Сьогодні із 1836 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування вже 92 % дітей виховується у сім’ях українських громадян. Всього 90 дітей-сиріт сьогодні все ще знаходяться в інтернатних закладах. Тобто, можна говорити, що Рівненська область, практично, забезпечила право дитини на виховання у сім’ї. Ми детально аналізували кожну дитину, яка зараз є в інтернаті – це  діти старшого віку, які не хочуть змінювати умови свого життя і для них вже більше актуальним є питання житла і роботи. Також лишаються в інтернатах діти із дуже складними захворюваннями. Жодна дитина, якщо я не помиляюся,  у Рівненській області не була направлена в інтернат.

Окрім того, Уповноважений з прав дитини відзначив чотири інтернатних заклади Рівненщини у яких відбулося позитивне реформування. Зокрема, у селищі Олександрія, Рафалівці, Костополі та у селі Ясининичи.

Коментарі

Нещодавно до сусіднього будинку переїхала сімя, яка менше року назад всиновила 3-ьох(!!!!!) дітей. Завжди існували проблеми повязані з дітьми-сиротами, але справді, за останні роки ситуація кардинально змінилась. Люди сміливіше пішли на зустріч діиям-сиротам,адже й державна допомога таким сімям зросла.

Те, що дітки виховуються в сім'ях,-дуже чудово. Бо жоден заклад не замінить сімейного затишку та тих цінностей, які прищеплюються в родині. Приємно, що на Рівненщині спостерігається така позитивна динаміка.

Дітям сім"ї, хай і прийомні, але сім"ї. Хай дітки зростають в сім"ях і їхні серця наповнюються добротою і любовю до ближнього свого.

От і прекрасно. Добре, що влада дбає про майбутнє нашої держави.
А те, що жодна дитина не пішла в інтернат - взагалі, прекрасний результат влади області. Так тримати!

Да дійсно дуже тішить те, що на Рівненщині діти знаходять сім’ї. Це дуже позитивна тенденція, це свідчить про те що держава дбає про своє майбутнє!

А саме головне, як йдеться у статті, що жодна дитина Рівненщини за останній рік не потрапила в інтернат, їх забирають у сім'ї. Нехай так буде і надалі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.