Голова ОДА не знає чи потрібен «Авангард» місту

На Рівненщині стартувало громадське обговорення проекту реконструкції головної спортивної споруди Рівненщини стадіону «Авангард». Сьогодні, аби обміркувати  доцільність відродження дороговартісного об’єкту, який нині знаходиться в аварійному стані, очільник області Василь Берташ запросив членів громадської ради, а це майже вісімдесят голів найактивніших громадських організацій краю. Участь у заході також взяли голова обласної ради Юрій Кічатий та очільник Рівного Володимир Хомко, - повідомляє прес-служба Рівненської обласної адміністрації.

Громадські активісти мали змогу не тільки переглянути презентацію проекту реконструкції стадіону, а й висловити свої поради та зауваження стосовно нього. Звучали пропозиції облаштувати зручні багаторівневі парковки для транспорту, а ще декілька виїздів зі стоянок на головну дорогу. Адже сам «Авангард» розташований поряд із центральним речовим ринком, де й так ускладнений рух транспорту. Переймалися також облаштуванням атлетичного та ігрового майданчика для малечі поблизу стадіону. Громадські організації, які представляють інтереси людей із особливими потребами, мали побажання, аби при реконструкції «Авангарду» були враховані вимоги як для глядачів із обмеженими можливостями, так і для спортсменів, котрі тут займатимуться та змагатимуться. Втім усі присутні зійшлися в одному – стадіон реанімувати потрібно, адже він необхідний не лишень спортсменам області, а й загалом громаді. Голова облдержадміністрації Василь Берташ пообіцяв за можливістю реалізувати пропозиції громади. Тим часом потреби людей із обмеженими можливостями врахували ще під час розробки проекту.

«Сьогодні влада – за конструктивний діалог з громадою, оскільки лише працюючи в такому форматі, ми можемо отримати результат, потрібний жителям області. Хочеться вирішувати питання, які турбують  не Василя Берташа, а, передусім, людей, які живуть на цій території. Тож підказувати їх мають, звісно, самі мешканці області. Тоді ми збудуємо громадянське суспільство, на чому акцентує Глава держави Віктор Янукович», - підсумував Василь Берташ.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.