Рівненські митці позмагаються за 10 тисяч від Азарова

В авторів літературно-мистецьких творів для дітей та юнацтва з’явилася можливість позмагатися за Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки. Так, Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголосив прийом робіт на здобуття цієї нагороди.

Переможців визначатимуть у чотирьох номінаціях: "Літературні твори для дітей та юнацтва", "Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва", "Театральні вистави для дітей та юнацтва" та "Кінотвори для дітей та юнацтва", - повідомили з Рівненської ОДА.

На присудження Премії можуть претендувати роботи, які були опубліковані, поставлені на сцені, екранізовані упродовж останніх трьох років, але не пізніше, ніж за півроку до їх подання на конкурс. Документи про претендентів від творчих спілок, мистецьких об’єднань, кінокомпаній прийматимуть до 1 грудня 2013 року. Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати на сайті Держкомтелерадіо України – http://comin.kmu.gov.ua у розділі "Оголошення".

Нагадаємо, у 2011 році урядову Премію імені Лесі Українки у номінації "Театральні вистави для дітей та юнацтва" отримала творча група Рівненського академічного обласного театру ляльок - за виставу "Лісова пісня" (режисер - Олександр Іноземцев).

Довідково: Премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва присуджується щороку до дня народження Лесі Українки – 25 лютого. Сума нагороди становить 10 тисяч гривень. Статус урядової вона отримала 14 січня 2004 року.

Коментарі

Вірю, що Азаров по достоїнству оцінить Рівненські таланти!!! Класно було б , щоб Рівненщину знову відзначили за досягнення на загальнодержавному рівнві.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.