77 відсотків рівнян хочуть до Євросоюзу - опитування

Абсолютна більшість мешканців Рівненщини хоче до європейського союзу такими стали результати опитування в спільноті "Типове Рівне". В опитуванні взяли участь понад 1,5 тисячі учасників групи з 45 тисяч. 

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

ригі провалять входження до ЄС.

Так я переглядаю цей сайт майже кожний день, ботами нікого не обзивав на відміну від Вас, а людей ніколи не вважав бидломасою, це ваші хлібодавці так вважають!!!!!!!!!

Якщо Ви себе вважаєте бидломассою - Ваша річ! взагалі самокритика - не погана чеснота, так що, можливо, Ви зможете ще стати частиною масси, яку Ви назвали "ЛЮДИ"! ;) Дивлячись на Ваші коменти, у яких Ви всіх коментувальників називаєте ботами і тролями, складається думка, що є дві точки зору - Ваша і не правильна )))) Але хочу Вас засмутити - це не так! ВСІ мають право висловити свою точку зору в т.ч. на сайті ВСЕ )) І те, що ви так завзято ЩОДНЯ коментуєте тут всі статті говорить про те, що САМЕ ВИ - технічний коментатор (якщо я не помиляюся, то саме такі коментатори і називаються БОТами). Успіхів Вам у виконанні покладених на Вас задач!

Так такими зсилками і розводять наших громадян ПРботи, забуваючи що та ж Польща не видобуває свого газу стільки як Україна, не говорячи вже за виробництво електрики. Ще років 15 назад ми вже платили по 9-12 коп за кВт, а вони кого в квартирах все на електриці всього по 0.9 коп. так що не потрібно тут нас розводиди совковсько-риговськими розводами, поїдьте на схід там це ще може пройти і то...а тут багато народу їздить за кордон і бачать і знають як там ЛЮДИ, а не бидломаса живуть!!!

По-перше,мені рахувати мої гроші і я не говорила яка у мене зарплата - чи середньостатистичного уркраїнця чи ні.По-друге, поляки не платять менше (поляки сьогодні платять за газ стільки ж, скільки промислові споживачі http://blogs.pravda.com.ua/authors/kuzyo/4ffdfa8fc1e69/)

І я за Євросоюз. Надіюсь влада доб'ється бажаного результату! Хочу, щоб моя дитина могла безперешкодно отримати європейську освіту. Думаю, користь від такого кроку держави у недалекому майбутньому перевищить всі ймовірні ризики.

Можливо тобі і зарплатню залищити яку отримує середньостатистичний українець, так за газ і світло поляки платять напевно менше ніж ми, друже, а ми в свою чергу давно в дупі!

Чочу і собі підтримати входженн до Євросоюзу, з умовою незбільшувати до європейських рівнів плату за комунальні послуги , наприклад за газ. Не виживу,,,

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.