На Рівненщині продавали фальсифікований алкоголь та цигарки

Більш як одну тонну рідини з характерним запахом спирту та понад півтисячі пачок тютюнових виробів з марками акцизного податку з ознаками підробки та без акцизних марок вилучили співробітники оперативного та слідчого управління фінансових розслідувань, в ході проведення обшуків за кримінальним провадженням.

Отримана співробітниками ГУ Міндоходів Рівненщини інформація щодо незаконного обігу на території Березнівського району підакцизних товарів, знайшла своє підтвердження в ході досудового розслідування кримінального провадження.

Якщо за наслідками призначених експертиз виявиться, що фальсифіковані алкогольні напої виготовлялися з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров'я людей, причетні до протиправної діяльності особи можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності за ч.3 ст. 204 КК України, у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів, - повідомили з ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.