У Рівному відгримів концерт Ані Лорак

Вчора, 12 листопада у стінах Рівненського драмтеатру виступала відома у всьому світі співачка Ані Лорак. Подивитись на знаменитість та послухати її хіти прийшло чимало рівнян. 

Усі фото та відео зроблені глядачами концерту

Порівняно із попередніми концертами колег Лорак, у залі драмтеатру вільних місць не було. Як зазначила у ході концерту співачка, така кількість щирих та позитивних глядачів - це найкращий подарунок від рівнян.

Не менш приємні враження отримали від концерту і самі глядачі. Ось які відкуги про виступ поп-діви зазначають на своїх сторінках у соцмережах рівняни:

У своїй концертній програмі співачка виконували пісні із різних альбомів - як призабуті старі, так і нові хіти. 

Хіт "Оранжевые сны" просто "взірвав" зал: глядачі танцювали та в унісон підспівували вже напам'ять вивчений текст. До слова, за спостереженнями глядачів залу, трек дуже сподобався і міському голові Рівного Володимиру Хомку, який також був присутнім на концерті.

Як виявилося, творчість Ані Лорак для рівнян не є чужою. Кожна виконана пісня збирала у залі шквалт оплесків та оберемки квітів від глядачів.

Артистка приємно здивувала рівненську публіку концертними декораціями, які  використосувала під час виступу.

Закінчився концерт  обіцянками про повернення Ані Лорак до Рівного із новою концертною програмою.

Ключові слова: 

Коментарі

хочу поставити "лайк" під цим коментарем)))))))))))))

"Усі фото та відео зроблені глядачами концерту".
А як це ви не прийшли на концерт телефоном фоткати "мажорів"?

На рахунок тигодумів погоджуюсь. а от на рахунок не поваги до інших виконавців, вони також люди і який імідж їм вибирати не нам судити.

Погоджуюся з коментарем про глядачів. Друге коли вже міська можновладці зроблять хоча б нормально підлогу в тому драмтеатрі. Соромно дивитися.

ШОУ було надзвичайне!!! Концерт відпрацьований на 100 відстоків.Тільки одне що засмутило це те що більша половина глядачів сиділи як тугодуми не хлопали не співали не веселилися!!! Два варіанти- 1 це те що шоу було дійсно вражаюче і вони були в шоковому стані, а 2 - це те що наші земляки можуть веселитися лише під дебілкуватого недорозвиненого Дзідзьо і ТІК.

Шоу було класним, дякую режисерові. Співала Ані Лорак дуже суперово, але вона зовсім не говорила до слухачів. По сценарію мала розказати про своє дитинство, але, от халепа, забула слова - було, як мінімум, дивно. Вийшла в зал на 1 хв, окружена трьома охоронниками, як королева Великобританії. Балет потішив: смішні костюми, незрозумілі образи, але хореографія на високому рівні. Комусь на перших рядах стало погано, позбігалися до хворої і охоронці, і лікарі, і персонал театру, та Ані Лорак співала дуже веселу пісню ( не пам"ятаю яку, бо дивилася на те, як відкачували дівчину) на це не зважаючи.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.