Рівненській молоді подарують безкоштовний інтернет

19 листопада 2013 року в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбудеться урочиста церемонія з нагоди відкриття пункту публічного доступу до інтернету та початку надання нових послуг.

Відтепер мешканці м. Рівне зможуть безкоштовно пройти курси комп’ютерної грамотності, надсилати і отримувати електронну пошту, слухати музику, дивитися фільми, обмінюватися фотографіями, спілкуватися у програмі "Скайп", скористатися веб-ресурсами для пошуку роботи чи потрібних послуг, покупки товарів, організації поїздок, доступу до інформації органів влади і соціальних служб, тощо.

У ході урочистостей буде продемонстровано на практиці, як телефонувати рідним та близьким за допомогою "Скайпу" в інші міста та за кордон, надсилати повідомлення електронною поштою, ділитися фото, музикою, відео з друзями у сооігльних мережах, здійснювати пошук інформації в мережі, здійснювати онлайн-платежі, знайти оголошення про вакансії, - повідомляє на своєму сайті Рівненська обласна бібліотека для молоді.

Під час заходу відбудуться виступи заступника голови Рівненської обласної ради з гуманітарних питань Кривка М.П., заступника голови Рівненської ОДА з гуманітарних питань Губанова О.В., начальника управління культури і туризму Рівненської ОДА Мельника Я.М., начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Рівненської міської ради Шевчука С.А., регіонального представника програми «Бібліоміст» Краплич О.

Бібліотека отримала комплект комп’ютерного обладнання і підключилася до всесвітньої мережі в результаті перемоги у конкурсі програми"Бібліоміст". Вона приєдналася до понад тисячі сучасних бібліотек, які вже надають послуги і реалізовують проекти розвитку місцевих громад на основі інформаційних технологій.

Ключові слова: 

Коментарі

Обласна бібліотека виходить на сучасний крутий рівень - значно більше людей зможуть долучитися до всесвітньої "павутини". Громада розвивається !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.