Сарненчани збільшують виробництво самогону

З початку цього року працівниками Сарненського РВ УМВС було складено 124 протоколів за статтею 176 Адміністративного кодексу України – зберігання самогону або пристроїв для його виготовлення. 

Як повідомив начальник Сарненського РВ УМВС Павло Шкодич, за появу у нетверезому стані та розпиття спиртних напоїв у громадських місцях на жителів району було складено 940 адміністративних протоколів.

- Крім того, у нас є громадяни, котрі зберігали самогон, закваску або ж самогонні апарати і попались на цьому двічі, але висновків вони не роблять, - зазначив головний міліціонер Сарненщини.

Незважаючи на неодноразові звернення працівників міліції до громадян Сарненського району, які займаються виговленням самогону, як свідчить статистика кількість цих людей, не зменшується, а навпаки збільшуються.

Наразі працівники міліції намагаються вирішити цю проблему, виявляючи та знешкоджуючи самогон і апарати для його варіння. Дільничні інспектори на адміндільниці, яку обслуговують, інформують населення про відповідальність за дане діяння.

Коментарі

Рівненський льонокомбінат нарощує потужності

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.