На Рівненщині слідчі викрили фіктивне підприємство

Слідчим управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Рівненській області закінчено досудове розслідування за фактом здійснення фіктивного підприємництва двома суб’єктами господарювання – юридичними особами, які зареєстровані на території Здолбунівського району.

Досудовим розслідуванням встановлено, що гр. С, погодившись на роль підставного директора цих підприємств, виступив виконавцем у фіктивному підприємництві та вчинив злочин, передбачений законодавством України.

В ході здійснення протиправної діяльності вказаний громадянин підробляв фінансово – господарські документи, відображаючи у них дані про фіктивні взаєморозрахунки, вносив неправдиві відомості до офіційної звітності, яку в подальшому подавав до ДПІ та управління Пенсійного фонду.

Загальна сума завданих державі збитків від вказаних дій склала понад 2,5 мільйони гривень, - повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Всі незаконні оборудки організаторів фіктивного підприємництва знайшли своє відображення у обвинувальному акті, який направлено до суду.

Коментарі

Якщо ці 2,5 млн. грн. поповнять бюджет ПФУ - тисячі пенсіонерів будуть забезпечені чесно заробленою пенсією. Добрее було б, щоб суд швидко розглянув справу та по заслузі покарав злорчинців.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.