Рівненський нардеп просить повернути людям залізницю

Болюча для населення Здолбунівського, Дубенського та Радивилівського районів проблема відміни електрички Здолбунів – Красне все ще залишається невирішеною.

Із даною проблемою Народний депутат від Рівненщини Валентин Королюк звернувся із депутатським запитом до Міністерства інфраструктури України, де йому відповіли, що Міністрество відновлювати рух електрички не збирається. Більше того, у державній установі відмовилися навіть коригувати графік руху електропоїзда, щоб люди, які добираються електричкою на роботу і з роботи, не чекали її годинами.

Відтак Валентин Королюк зареєстрував законопроект, відповідно до якого місцеві громади через органи місцевого самоврядування зможуть впливати на графік, розклад та маршрут приміського залізничного транспорту. Проект закону "Про внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" щодо забезпечення додаткових гарантій населенню на пасажирські перевезення" сьогодні зареєстрований у Верховній Раді під номером 3604.

Крім того, у законопроекті чітко вказується, що "головним завданням залізниці у взаємодії з іншими видами транспорту є перевезення пасажирів із забезпеченням максимально можливого рівня зручностей і безпеки, економічно збалансованого рівня тарифів, неухильного дотримання графіків, розкладу та маршрутів руху".

Коментарі

Шкода, що не можна прочитати сам законопроект, а то, знаючи Королюка, чого хочеш можна очікувати...може взагалі відминити хоче усі електрички))))))))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.