На Рівненщині 75 дітей з особливими фізичними потребами вчаться у звичайних школах

Уповноважений Президента України з прав дитини  Юрій Павленко під час прес-конференції у Рівному зазначив позитивні зміни у бік інклюзивної освіти для дітей з особливими потребами.

- На Рівненщині 75 таких дітей навчається у звичайних школах, - зазначає Юрій Павленко. - Кожна дитина, яка за рівнем розвитку може навчатися загальноосвітній школі, попри фізичні вади повинна навчатися. До цього потрібно підготувати батьківські комітети та вчителів.

Окрім того, Юрій Павленко розповів, що у цьому році, у чотири рази у порівнянні із минулими роками зросли показники позитивних результатів щодо роботи з сім’ями, які опинилися у скрутному становищі. Спочатку року, під соціальним супроводом на Рівненщині знаходиться більше 105 000 сімей.

Коментарі

Сучасні діти, і батьки,зокрема, повинні бути толерантними до особливих діток. Добре, що влада Рівненщини подбала про можливість навчання таких дітей з усіма разом в колективі. Жодна дитина не повинна бути залишена сам на сам з своєю проблемою.
"Ведь так не бывает на свете, чтоб были потеряны дети" :)

Це дуже правильно, що такі дітки вчаться разом зі всіма. Хочеться, щоб ця кількість постійно збільшувалася. Діти з особливими потребами такі ж , як і ми всі. їх не можна закрити вдома чи в спецзакладі, вони повинні вчитися і виховуватися разом з іншими дітьми. Так є закордоном, і тішить те, що і в нас в регіоні теж запозичують цей досвід.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.