Швидку Рівненщини забезпечили ліками на мільйон гривень

Екстрена медична допомога Рівненщини отримала черговий транш держінвестицій. В область уже надійшла друга партія медикаментів, а також розхідні матеріали для надання невідкладної допомоги краянам, зауважила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. За її словами, на їх закупівлю витратили більше мільйона бюджетних гривень, адже Рівненщина вже другий рік поспіль отримує цільову субвенцію із держскарбниці. Відтак, 48 станцій, підстанцій і пунктів екстреної медичної допомоги Рівненщини централізовано забезпечують усім необхідним для якісного обслуговування краян.

Для подальшої повноцінної роботи бригад ЕМД запаси медпрепаратів поповнюватимуть щотижня. Загалом для Рівненщини в держказні передбачили вісім мільйонів 170 тисяч гривень на медикаменти для надання невідкладної допомоги краянам.

Разом із тим, ще вісім мільйонів 400 тисяч гривень держкоштів додали на зарплатню фахівцям системи екстреної медичної допомоги, повідомила Світлана Сад. За її словами, із 57 мільйонів дотації, яку отримала область, майже 15 відсотків спрямували для спеціалістів, котрі надають невідкладну допомогу. Адже з жовтня їм підвищили щомісячні виплати. Крім того, цих коштів вистачить, аби всі одержали матеріальну допомогу на оздоровлення.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, нині в області цілодобово чергує 88 бригад. Загалом у системі екстреної медичної допомоги Рівненщини працює 1328 кваліфікованих кадрів.  

Коментарі

Державна підтримка медикам ніколи не завадить. І чергові гроші на медикаменти хворим зайвими не будуть. Добре, що держава піклується про вразливі верстви населення. А ще краще було б ,якомога менше хворіти та до лікарень не потрапляти.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.