Жителі Рівненщини отримуватимуть юридичні послуги в режимі онлайн

Безкоштовні правові послуги для жителів віддалених районів стануть доступнішими. Їх консультуватимуть за допомогою новітніх інформаційних технологій. Так, фахові юристи даватимуть поради краянам, використовуючи відеозв’язок.

Ці новаторства почала впроваджувати на Рівненщині благодійна організація "Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги". Річ у тім, що регіон є одним із восьми, де стартував всеукраїнський проект. Він передбачає створення в обласних центрах дистанційних консультаційних пунктів, які діятимуть на базі представництв благодійної організації.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, жителі районів зможуть отримати безкоштовну юридичну допомогу, скориставшись комп’ютерами, підключеними до Інтернету, в місцевих бібліотеках. Саме книгозбірні, які мають необхідне обладнання для відозв’язку, будуть точками доступу до консультаційних пунктів. Разом із тим, до такої інтерактивної комунікації хочуть залучити і фахівців управлінь юстиції, праці й соціального захисту населення, держземагенства, пенсійного фонду. Адже більшість звернень стосується саме їх компетенції.

Така правозахисна ініціатива має на меті забезпечити передумови для реалізації в регіоні Закону України "Про безоплатну правову допомогу", пояснив Олексій Горецький, голова правління Рівненської обласної громадської організації "Комітет виборців України", яка є координатором проекту в регіоні.

Ключові слова: 

Коментарі

Юридичні консультації онлайн - швидка, кваліфікована допомога. Щось схоже на систему"єдиного вікна", за умови залучення фахових організацій. Для жителів віддалених районів повинно бути зручно користуватися.

І до жителів віддалених куточків області через "всесвітню павутину" дістанеться кваліфікований юрист. Добре, якщо вийде залучити до цих консультацій спеціалістів ПФУ, УПСЗН - люди зможуть швидше розібратись у всіх законодавчих нововведеннях, може, зменшиться кількість безпідставних звернень - тільки на краще, коли громадяни добре знатимуть свої права та можливості безплатної правової допомоги від держави.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.