До Рівного завітає легендарний "ДюкТайм" ВІДЕО

До Рівного із своєю концертною програмою завітає улюблений жінками гурт "ДюкТайм".

 

Дивуватимуть хлопці рівнян своїм вокальним секстетом 19 листопада у МПК "Текстильний".

Вокальна група "DukeTime" (Дюк-Тайм) - чоловічий вокальний секстет - утворилася в серпні 2004 р. Нинішній склад групи працює з лютого 2005 р. Група складається з шести професійних вокалістів: бас, три баритона і два тенора. 

Протягом свого творчого шляху група вже взяла участь у різних популярних проектах і телепрограмах. До прикладу: проект "Хвилина Слави" на першому російському каналі "ОРТ", концертний тур письменника-сатирика Михайла Задорнова, концертна програма "95-го кварталу", розважальна телепередача "Пороблено в Україні", політичне ток-шоу "Шустер-live", інтелектуальна передача "Що? Де? Коли?".

Сьогодні у репертуар одеської групи "DukeTime" входять обробки та аранжування музичних творів у найрізноманітніших жанрах. Це пісні народів світу, світова класика, джазові стандарти, шлягери популярної музики, хіти року, вітчизняні естрадні пісні, сучасні популярні хіти, відомі танцювальні мелодії та багато іншого, - всього понад 50 творів. Тут необхідно зазначити, що група має в репертуарі ряд обробок і перекладень на вокальний склад виключно інструментальних творів та оркестрових партій у класичних аріях. Окремо стоять авторські пісні, на деякі з них група "DukeTime" вже встигла зняти кліпи.

Замовити квитки на концерт можна за телефоном: 099-373-62-68.

Вартість квитків: 60-100 грн.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.