До Рівного завітають творці фільму "Тіні незабутих предків". ВІДЕО

19 листопада о 17:40 у рівненському "МУЛЬТИПЛЕКСі", відбудеться прес-конференція із творцями кінострічки "Тіні незабутих предків" - режисером Любомиром Левицьким, продюсером Наталією Левицькою та акторами фільму.

У програмі прес-конференція у фойє кінотеатру, фото та автограф-сесія, а також спільний перегляд фільму “Тіні незабутих предків” о 19:15.

Довідка:

Найбільша мережа багатозальних кінотеатрів України "МУЛЬТИПЛЕКС" 15-27 листопада приймає команду знімальної групи кіностічки "Тіні незабутих предків".

Режисером фільму є Любомир Левицький, відомий за фільмами "Штольня" та "Ломбард".  Оператором зйомок був американець Марк Еберлі (Mark Eberle), відомий за фільмами "Сутінки", "Аватар", "Небесний форсаж", "Приречений рейс", "Гордий американець" та інші. Все ж, стрічка є  повністю українською, зважаючи на акторський склад, місце зйомки та бюджет.

"Тіні незабутих предків" - якісний український продукт у жанрі трилеру, що спроможний конкурувати із закордонними кінострічками. Стрічка наповнена загадковою карпатською міфологією й кінокритики вже охрестили її першим голівудським фільмом України.

 

Коментарі

Тільки що повернулась з кінотеатру. ЗАДОВОЛЕНА на всі 100%!!! Для українського кіно це великий прорив. Було і смішно і лячно))... Левицький МОЛОДЕЦЬ!!!

Тільки що повернулась з кінотеатру. ЗАДОВОЛЕНА на всі 100%!!! Для українського кіно це великий прорив. Було і смішно і лячно))... Левицький МОЛОДЕЦЬ!!!

ну не знаю, особисто я, з задоволенням подивлюся.
Все таки Той що пройшлов крізь вогонь виявився доволі хорошим фільмом

А причому тут національно стурбовані... Ти мудак, читай, що я писав! Жити цьому фільму один день, не більше... взяти касу і випасти з рейтингу. Буде такий самий рейтинг як в Штольні на Кинопоиску!
Повертати Мольфара і паралель між Тінями проводити не варто було! Забагато на себе взяли.

О-о-о-о! Національно стурбовані повилазили з дебільними зауваженнями. Немає успішного комерційного українського кіно - погано. Є - ще гірше. Якщо чиясь дитина не здатна відрізнити художній твір зі схожою назвою від фільму, то треба більше присвячувати їй часу. І взагалі - не зачинати на п'яну голову.

Дурня це все. Вирішили нажитися на імені КЛАСИКИ українського кіно? Зробили копірку чорних сміттєвих американських кіно? Щоб дитину запитуючи потім про співзвучну назву, мала на увазі цей фільм?

Я б слова не писав, коли фільм мав би іншу назву. Соромно!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.