МОЗ направило у Сарненський район вакцину проти кору

13 листопада згідно листа МОЗ № 20.01/5/887/35111 щодо перерозподілу комбінованої вакцини проти кору, паротиту, краснухи, вакцина КПК у кількості 1180 доз направлено до лікувальних закладів Сарненського району. Про це йдеться на сайті Держсанепідслужби України.

7 листопада на брифінгу заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Марія Думановська розповіла, що вже до кінця минулого тижня батьки можуть щепити 180 дітей, а до 15 листопада в область надійде 28 тисяч 450 доз. Централізоване постачання передбачене згідно з наказом профільного міністерства від 12 червня 2013 року.

Станом на 14 листопада в районі на кір хворіє 43 особи, з них 40 дітей, на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ перебуває 9 дітей, інші отримують амбулаторне лікування. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненська ОДА: в спалаху кору винна релігія

У Сарненському районі з вересня 2013 захворіло 636 осіб, в т.ч. 583 дитини. На стаціонарному лікуванні перебувало 165 хворих, у т.ч. 130 дітей. 

Коментарі

вакцину виділили а за неї не заплатило казначейсво.і чекає вакцина поки казначейство перерахує гроші.

Ось і результат - влада не забуває про дітей, які опинилися під загрозою страшного захворювання, всіх бажаючих буде забезпечено вакцинами. Але тепер питання до "релігійних" відмовників від вакцинування - чи всі вони захочуть зробити щеплення своїм дітям, чи й далі наражатимуть на небезпеку оточуючих?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.