У роботі інспекції сільського господарства Рівненщини прокуратура виявила порушення

Державна інспекція сільського господарства розглянула подання Генеральної прокуратури України
за результатами розгляду 23 посадові особи притягнуто до відповідальності.

Про це повідомив начальник відділу Генеральної прокуратури України Сергій Мотрич. 

За його словами, за результатами розгляду подання Генпрокуратури щодо усунення порушень вимог законодавства до відповідальності притягнуто 23 посадові особи, у тому числі 15 керівників територіальних органів інспекції (одного з них звільнено) та 8 посадових осіб центрального апарату.

За інформацією відділу зв’язків із засобами масової інформації Генеральної прокуратури України, серед правопорушень, виявлених під час перевірки прокурор розповів і про таке, коли штраф сплачує не особа, яка вчинила адміністративне правопорушення, а підприємство, на якому вона працює.

За словами Сергія Мотрича, такі факти виявлено в діяльності посадових осіб інспекцій у Волинській, Рівненській, Миколаївській, Харківській та Чернівецькій областях.

Як повідомив Сергій Мотрич, крім вказаних, були встановлені і порушення вимог законодавства при видачі сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки.

- Зокрема, таке правопорушення було зафіксовано в Одеській області, де службові особи обласної Держсільгоспінспекції незаконно відмовили у видачі сертифікату якості зерна та продуктів його переробки, внаслідок чого одній з компаній завдано матеріальну шкоду в розмірі понад 600 тисяч гривень, - сказав прокурор та додав, що стосовно вказаних осіб розпочато кримінальне провадження.

Такі правопорушення, при видачі сертифікатів, зазначив він, установлені в діяльності інспекцій у Луганській, Рівненській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернігівській областях та м. Києві.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.