У Рівне приїде унікальний танцюючий хор. ВІДЕО

1 грудня у МПК "Текстильник о 17:00, в рамках концертного туру, виступить Волинський державний академічний український народний хор, який було засновано у Луцьку ще в 1978 році.

За роки існування Волинський народний хор провів більше трьох тисяч концертів як в Україні, так і за її межами. З великим успіхом Волинський народний хор гастролював по всій території Росії, в Казахстані, Білорусії, Узбекистані, Грузії, Азербайджані, країнах Прибалтики.

Для рівненської публіки, на одній сцені, виступатимуть близько 60 артистів, які одночасно співатимуть, танцюватимуть та забезпечуватимуть музичний супровід.

В основному ж складі колективу близько 80 артистів з вищою базовою освітою, серед яких п’ять заслужених артистів України та один заслужений діяч мистецтв України.

Основу репертуару колективу складає пісенний, музичний та хореографічний матеріал Волині, в якому особлива увага приділяється фольклорній спадщині, записаній Лесею Українкою.

На сьогодні репертуарна палітра Волинського народного хору досить різноманітна і складає більше 150-ти пісень, танців та вокально-хореографічних композицій. Більшість з цих творів є оригінальними і вперше були виконані саме волинськими носіями культури.

В свою чергу репертуар Волинського народного хору став джерелом народної пісенної творчості, з якого повною мірою поповнюють свої програми багато інших самодіяльних колективів Волині та України. Особливо популярними стали такі пісні як, "Гиля, гиля сірі гуси", "Біда мене та заставила", "Ой на горі цигани стояли", "В Києві на ринку", "Ой Морозе, Морозенку", "Їхали хлопці з ярмарку" і особливо, українська народна пісня "Соколи". 

В останні роки репертуар постійно прогресуючого колективу також стабільно поповнюється оригінальними та сучасними творами відомих волинських композиторів Віктора Тиможинського, Петра Свіста та Мирослава Стефанишина, які сміливо і досить вдало йдуть на творчий експеримент. 

 - Під час виступу Волинського народного хору на сцені одночасно можна побачити хорову, танцювальну та оркестрову групи, - говорить організатор концерту Роман Яворський. - Цей колектив популяризує мистецтво.

Отож, всі охочі мають змогу зустріти холодну пору року у теплій компанії Волинського народного хору. Таку нагоду рівнянам подарував громадський діяч Роман Яворський та святкове агентство "Мегаподія". 

 

Коментарі

МПК Текстильник.

Все гарно написали, тільки забулись повідомити, де буде виступати цей хор.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.