Через порубаний "Тунель кохання" завели кримінальну справу

За фактом вирубки 22 дерев різних порід уздовж "Тунелю кохання" працівники Рівненського РВ УМВС України в області розслідують кримінальне провадження за ст. 246 КК України. Вживаються заходи до з'ясування всіх обставин події та встановлення осіб, які вчинили правопорушення.

 

У зв’язку із знищенням дерев у відомому місці відпочинку населення "Тунель кохання", прокуратура Рівненської області організувала перевірки додержання вимог природоохоронного та іншого законодавства на території вказаного об'єкту.

На даний час з’ясовано, що балансоутримувачем під'їзної колії уздовж Тунелю є ВП „Рівненська дистанція колії”. Відповідно до інформації Управління Держземагенства у Рівненському районі територія під колією відноситься до земель (у складі угідь забудовані землі промисловості) на території Оржівської і Клеванської селищних рад.

Прокурорською перевіркою з'ясовується із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції та Державної інспекції сільського господарства наявність порушень чинного законодавства у діяльності органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, а також власника і користувача під'їзної колії при утриманні зеленого Тунелю. До перевірки також залученні ревізори з безпеки руху ДТГО«Львівська залізниця» в частині додержання законодавства у сфері безпеки руху та експлуатації під’їзної колії.

Крім того, за фактом порубки 22 дерев різних порід уздовж Тунелю працівники Рівненського РВ УМВС України в області розслідують кримінальне провадження за ст. 246 КК України. Вживаються заходи до з'ясування всіх обставин події та встановлення осіб, які вчинили правопорушення. Прес-служба прокуратури області

Нагадаємо, очевидиця подій - пані Інна розповіла сайту "ВСЕ", що майже сімсот метрів дерев, знищили у шахматному порядку. Буцімто, дерева заважають проїзду потягу через те, що ростуть занадто близько до колії. Залізничники називають це "профілактикою".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 На Рівненщині знищать легендарний "Тунель кохання"?

На Рівненщині у легендарному "Тунелі кохання" вирубали дерева

Прокуратура Рівненщини: "Тунель кохання" таки вирубували

 

Ключові слова: 

Коментарі

Так місцинка цікавенька та романтична, та звісно не хочеться щоб усе понівечили, що дає нам матінка природа.

Швидке реагування влади приємно тішить.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.