Рівненський нардеп організував "тоталізатор"

Сьогодні, 15 листопада, за право виступати на Чемпіонаті світу в Бразилії Україна зіграє зі збірною Франції. В зв’язку з цим народний депутат України від Рівненщини Юрій Вознюк опублікував на своїй сторінці "Фейсбук" повідомлення, в якому закликав всіх робити ставки на результат сьогоднішньої гри та назвав це конкурсом із грошовими призами:

"Сьогодні гіпервідповідальний день для нашої збірної! З самого ранку настрій тривожно-адреналінний! Буду там!! Так от на усіх цих емоціях вирішив провести КОНКУРС із грошовими призами. Умови прості:

1. Хто вгадає рахунок матчу (в коментарях під цим статусом) - отримує 300 грн. Якщо переможців декілька - приз ділиться рівними частинами.
2. Хто вгадає рахунок та прізвища футболістів, які відзначаться у цьому матчі - отримає 500 грн. Якщо переможців декілька - приз ділиться рівними частинами.
3. Хто вгадає рахунок, прізвища та хвилини на яких забивали голи - отримає 1000 грн. Якщо переможців декілька - приз ділиться рівними частинами)
P.S. Рахунок 0:0 - приймає участь лише у першій номінації.
P.S. P.S. Кожен учасник має тільки одну спробу.
УДАЧІ!
"

Вже є перші передбачення:

Ключові слова: 

Коментарі

Ви шукаэте свого депутата Кучерука?Вын у нас в Сарнах вчора був у церкві і мабуть гріхи замолював? а як ми знаємо гріхів у ньго багато!!!

Ще раз показує для людей, що вони для нього як собаки бьються за кістки...а точніше за 300 гривень.

Бютівський борець за правду! До речі, з 25 грудня 2012 року працює у комітеті з питань податкової та митної політики ВРУ, голова підкомітету з питань оподаткування доходів юридичних осіб, уніфікації податкового і бухгалтерського обліку.
Зроблю також ставочку, мені теж гроші карман не тягнуть.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.