Рівненчанина підозрюють у розповсюдженні порнографії

На Рівненщині оголосили про підозру чоловіку, який розповсюджував порнографічну продукцію через Інтернет. Це стало результатом роботи відділу по боротьбі з кіберзлочинністю УМВС України в Рівненській області під час проведення операції "Павутина". Загалом правоохоронці відкрили три кримінальні провадження в рамках цих цільових оперативно-профілактичних заходів, про це повідомляє СЗГ УМВС в Рівненській області.

Операція проводилася з 28 жовтня по 12 листопада. Метою заходів була протидія організованій злочинності, виявлення та документування членів злочинних груп та окремих осіб, причетних до виготовлення та розповсюдження забороненого контенту, а також забезпечення моніторингу відкритих телекомунікаційних мереж, аби очистити інформаційну систему Інтернет від ресурсів, через які здійснюється розповсюдження таких матеріалів.

- Хочу звернутися до мешканців Рівненщини, які використовують у повсякденному житті соціальні мережі, щоб не розповсюджували фото чи відеоматеріали, незалежно від того, ким та коли вони були виготовлені, які мають явно виражені ознаки порнографічного характеру. Варто пам’ятати, що це несе кримінальну відповідальність, - зазначив начальник відділу по боротьбі з кіберзлочинністю УМВС України в Рівненській області Олег Лепеха.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Кто тебя там имеет, онанист хренов?)))) власть, видишь ли, его имеет.. такое впечатление, что больше у нее проблем нет, кроме как тебя, борца за справедливость, гнобить..))
Кто хочет работать - тому все власти хорошие, не надо ныть..

Если у вас есть знакомые или родственники, в семье которых был случай гибели одного из членов семьи в Польше, прошу вас передать им мой email (doppolland@mail.ru) и попросить их связаться со мной. Есть реальная возможность получить страховые выплаты. Речь идет о реально большой сумме. Не оставайтесь безучастными, ведь это может быть реальная помощь своим близким

САМЕ ЖИТТЯ СЬОГОДНІ ПОДІБНЕ НА ПОРНОФІЛЬМ. ВЛАДА МАЄ ВСІХ, АЛЕ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВА. ЖЕРТВА ТЕРПИТЬ ДО ЗАКІНЧЕННЯ ОРГІЇ. А ЩО ДАЛЬШЕ?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.