Житель Рівненщини за збут наркотиків сяде за грати на п'ять років

Житель міста Сарни 45-річний Олександр відбуватиме покарання за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Оперативники Сарненського райвідділу міліції провели оперативну закупку та задокументували факт збуту наркотиків. Олександр збув декілька грам амфетаміну.

Під час санкціонованого обшуку в його квартирі працівники міліції виявили згорток з наркотичною речовиною. Усе вилучене під час обшуку направили на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Згідно з висновком експертів вилучена речовина містить психотропну речовину амфетамін (фенамін), обіг якої обмежено.

- Чоловік уже притягувався до кримінальної відповідальності за збут наркотиків у 2010 році та відбув покарання в місцях позбавлення волі,- зазначив начальник Сарненського РВ УМВС Павло Шкодич. - Згідно з рішенням суду він п’ять років проведе за ґратами, про це повідомляє прес-служба СЗГ УМВС в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Если у вас есть знакомые или родственники, в семье которых был случай гибели одного из членов семьи в Польше, прошу вас передать им мой email (doppolland@mail.ru) и попросить их связаться со мной. Есть реальная возможность получить страховые выплаты. Речь идет о реально большой сумме. Не оставайтесь безучастными, ведь это может быть реальная помощь своим близким

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.