Студент хоче отримати гроші з фонду губернатора Рівненщини

Студенти, які мають цікаві бізнес-ідеї, можуть отримати шанс на їх реалізацію. Спеціально для молодих людей, які ще не набули достатньо досвіду, однак розробили перспективні проекти і потребують стартового капіталу, хочуть створити інвестиційний фонд. Там вони могли б отримати кредит, а також поради експертів.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, ця ініціатива належить голові громадської організації "Братство спудеїв", лідеру студентського самоврядування Національного університету "Острозька академія" Ігорю Штельмаху. За його словами, така практика вже є в інших областях, зокрема, в Житомирі та Чернівцях. Водночас створення схожої структури у нас -  на часі. Студент розповів про свою ідею під час зустрічі з головою облдержадміністрації Василем Берташем. Очільнику Рівненщини проект сподобався.

Тож він вже найближчим часом зустрінеться з підприємцями регіону, яким може бути цікава участь у такому інвестиційному фонді. Адже досвід залучення соціально відповідального бізнесу до вирішення питань, актуальних для громад, позитивний, переконаний голова облдержадміністрації. А втілення проекту зі створення інвестиційного фонду для студентів, орієнтованих на відкриття власної справи, на сьогодні є важливим. Адже в перспективі це створення перших робочих місць.

Ключові слова: 

Коментарі

Справді класно! Талановита молодь зможе реалізувати свої амбіції і втілити в життя цікаві бізнес-ідеї. Обласна влада дбає про перспективи молоді Рівненщини. Добре було б, якби реалізували якийсь новий культурно-дозвілевий проект у райцентрах...

Прикольно.
Гарна ініціатива.Можливість яка стимулює...
Добре що Берташ за молодь.
Юзайте люди можливість.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.