У Рівному відбудеться Студентський квест

17 листопада відбудеться Студенський квест. Реєстрація команд і передстартовий брифінг відбудуться о 13:50 на місці старту гри, тобто біля фонтану, що знаходиться поруч з обласною бібліотекою. Квест розпочнеться об 14:30.

Квест - це суміш брейн-рингу, орієнтування на місцевості, флешмобів тощо. Шанс провести цікаво і корисно початок найважливішого студентського свята і поборотися за призи, знайти нових друзів, а також отримати купу адреналіну чи просто випробувати себе в ситуаціях на межі інтелектуальних і фізичних можливостей.

Суть гри в тому, що ви через інтернет (моб. телефон, КПК, ноутбук, ПК) гравець отримує завдання, яке необхідно виконати на вулицях міста. У якості завдання може бути логічна загадка з певною вулицею і номером будинку, або прокладання найкоротшого маршруту від точки до точки чи виконання певних дій у визначеному місці.

Результатом виконання завдання є отримання командою спеціального коду. За допомогою цього коду гравець отримує наступне завдання. Перемагає команда що найшвидше виконала всі завдання.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.