На Рівненщині маленька дівчинка потребує термінової допомоги

У маленької дев'ятимісячної дівчинки Олександри Письмак страшний діагноз - рак крові.

Сашеньці з села Переросля, що на Дубенщині, всього 9 місяців. А за кількатижневий період лікування їй провели близько двадцяти хіміотерапій. Скільки ще їх чекати малечі, не відомо. Проте лікарі запевняють, що потрібні радикальніші дії - операція. З чим пов’язане погіршення стану здоров'я Сашеньки, не знає ніхто.

- Все було нормально, - розповідає мама Наталія. - Дівчинка росла, як і всі дітки. Згодом, в один момент, перестала спати. Спочатку було подумали, що це зубки прорізуються, тому Сашенька постійно плаче. Після безсонних ночей біля вушок почав з'являтися висип. В той час ми вже пробували ставити Сашу на ніжки, аби вона помаленьку вчилася ходити. Тоді ж помітили, що крім висипу, донечка почала якось дивно ступати однією ніжкою. Одразу звернулися до нашого лікаря. Та попередила, аби ми здали аналізи, бо є підозра на страшне захворювання. Підозри підтвердилися. Тож нас направили на стаціонарне лікування в Рівненську обласну онкогематологічну лікарню, де ми до сьогодні перебуваємо.

Вартість операції значно знизиться, якщо для донорства підійде старша семирічна Даринка, старша сестричка Олександри.

- Якщо “мої ліки” (так дівчинці роз'яснили батьки процес пересадки - ред.) підійдуть для Сашеньки, я готова їй їх віддати. Зроблю все, аби Саша вижила, - по дорослому відповіла Даринка на батьківське прохання пройти курс підготовки на донорство.

До цього моменту родина Письмак намагалися обходитися власними коштами, та повну вартість операції, що вираховується сотнями тисяч умовних одиниць самостійно зібрати не в змозі. Тож родина звертається з проханням про допомогу до усіх небайдужих рівнян!

 

Перерахувати кошти можна на ім’я тата маленької Олександри.

Р/р в ПриватБанку - 29244825509100

МФО 305299

ЗКПО:14360570

Номер картки 5168757211745296

Андрію Івановичу Письмаку.

Не будьмо байдужими! Давайте разом врятуємо життя маленької крихітки!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.