У Рівному проти Кличка влаштували провокацію. ФОТО

Сьогодні у Рівному перебуває чемпіон світу з боксу, народний депутат, лідер партії УДАР Віталій Кличко.  Політик розповів про те, якою він бачить Україну, про реформи, владу та опозицію і про те, чому хоче стати президентом.

У день його приїзду на вулицях Рівного з'явились листівки, на яких Кличко зображений з попереднім українським Президентом Віктором Ющенко. Окрім того листівка містить написа: "КЛИЧКО- сьогодні, ЮЩЕНКО - завтра". На листівках немає жодних даних про те, хто їх виготовив.

У Рівненській обласній організації парртії УДАР вважають появу цих листівок провокацією діючої влади.

- Це провокація влади. Віталій Кличко для них представляє реальну загрозу, тому вони й влаштовують всілякі подібні моменти. - сказав народний депутат, голова Рівненської обласної організації партії УДАР Віталій Чугунніков. - Для нас це сигнал, що ми йдемо правильним шляхом. Бо якщо команда Януковича починає вдаватись до таких методів, подібним внесенню змін до законів, щоб завадити Кличку йти в президенти, чи цих провокацій з листівками, значить вони відчувають нашу силу і бояться.

Нагадаємо, що Віталій Кличко вже неодноразово заявляв про свою готовність йти в Президенти у 2015 році.  Також Віталій Кличко прокоментував про провокації у ЗМІ:

- У ЗМІ розповсюджується брехня, яка немає ніякого відношення до політичної сили. Це робиться аби дезінформувати суспільство. Родина Кличків має відношення до десяти спорткомплексів, 130 дитячих майданчиків, де діти займаються спортом безкоштовно. Нещодавно мій брат на благодійному аукціоні продав свою олімпійську золоту медаль, аби допомогти дітям.

Також лідер партії "УДАР" розповів про те, чому вирішив балотуватись у президенти та про тиск на опозиційні сили.

- Я  спілкуюсь з громадськими організаціями. Рішення балотуватись в президенти виважене і прийняте на основі переговорів з людьми. Якщо є довіра і підтримка людей, тоді варто балотуватись у президенти. Влада не працює на людей і на країну. Ми бачимо падіння виробництва, ВВП, сім мільйонів українців працюють за кордоном.

Віталій Кличко планує відвідати також Костопіль, Березне та Сарни.

- Наступний тиждень буде переможним для України, адже у Вільнюсі вирішиться яким шляхом ми будемо рухатися. Ми повинні бути європейцями за рівнем життя і за стандартами життя. Якщо відбудеться зрив угоди, то відповідальність лежатиме на владі і на президентові України Віктору Януковичу. Ми робимо все можливе, аби угода була підписана.

Коментарі

І справді, хай краще в палітиці будуть проффесіанальні ригіанали. Вони в палітиці всьо панімають!

Кличко то заробив гроші кулаками, але невже ви думаєте, що він свої гроші в УДАР вкладає? Не смішіть. Він так як Яценюк, набрав людей з грошима, тільки з "Батьківщини" вони вже втікають, скоро почнуть бігти і від боксера. Далі, Януковича він не переможе, тому що опозиція не об'єднана, люди не настільки йому довіряють, ну а про паузи між словами по 20 секунд я взагалі мовчу, оратор з нього нікудишній. А зважаючи на нещодавні поправки до податкового законодавства, цей опозиціонер і взагалі навряд чи зможе балотуватись на наступних виборах.

Свободівці що ці листівки діло Ваших рук знають навіть студенти. А що до грошей, то поцікавтеся як Ваш Тягнибок фінансується з руки Путіна по сланцевому газу а ще почитайте статті "гроші Тягнибока". Багатьом людям слід донести всю цю інформацію.

Шановний Антоне, Ви справді вважаєте, що партію з такою інфраструктурою можна сформувати лише за гроші, які Кличко кулаками заробив?*??? -Несенітниця, його як і всіх наші та россійські олігархи фінансують... Віталя давай Путін тебе чекає!!!!!!!!!!!

ага...Кличко налоги платит где? Будучи депутатом Киевского горсовета он хоть что-то полезное для города сделал? - НЕТ .И дурак тот, кто рассчитывает на то, что этот человек что-то сделает для Украины! А уж " бычки", толкающие Кличко на президентский пост и подавно для нашей страны НИКОГДА НИЧЕГО ПОЛЕЗНОГО ДЕЛАТЬ НЕ БУДУТ!!!! Вот бьет Кличко морды в боях, так и дальше пусть учит молодежь быть крепкими и здоровыми. а в политику нечего соваться, ничего в ней не понимая

Про Рашу очима росіян, там і Віталій буде у ефірі.
Особливо, морознувся свого часу у Познера на ефірі у питанні про бандеревцев....
http://www.1tv.ru/sprojects_edition/si5905/fi27206

Ви памятаєте про розділяй і владарюй ?

Праві бються. А чого ще треба для програшу політикуму?

Помітили як на північ зібрався Кличко?
Там у них мало голосів, от і бють туди...недурно.

Але українська позиція вона десь посередині.

Треба всіх наставити на правду...але як то і коли.

По ділах їх пізнаємо їх.

Асоціація наш шлях.
Україна вперед 2:0

Тролі повилазили! Кличко те, Кличко це... Він свої гроші заробив кулаками, в нього немає жодної тушки і зараз тільки він може 100% перемогти Янучара... Тому хватить писать всяку х... Треба щоб уся опозиція його підтримала, і тоді хана ригам з їхніми тролями і Янучарами...

чуєш, шо ти тут фігню чешеш, гониш тут на Кличка?
тобі платять за те шо ти чим побільше коментів херових оставиш, чувак обламайся, думаєш пишеш коменти під різними іменами і ніхто не пойме, ну ти не прощітав той факт, шо тут ще IP адреса пишеться)
коментарі від "не байдужий" і "патріот" написані з одного компа з адресою IP 95.81.56.39

стосовно матчука, він ніколи не був в партії Кличка і не йшов від неї на вибори, Матчук на виборах 2012року був самовисуванцем!!!!

стосовно про...ть, то наша влада вже про...бала все шо мала, заводи позакривалися, чорноморській флот безкоштовно сидить в Криму і прикладів можна наводити багато....

Кличко-це людина, яка дійсно хоче кращого для країни, а не обікрасти її як всі решту...

от знайшов публікацію з цього приводу
http://rivneonline.ukrwest.net/content/кличко-це-ющенко

Тільки якщо "стару номенклатуру" викинути, то Кличко лопне як мильна бульбашка, бо грошей не буде мати... Ні для кого не секрет, що основне фінансування його діяльності йде явно не від нової генерації. Понабирали молодих для відводу очей виборців, а насправді замішані навіть на російких грошах. Йде захищати власний бізнес та бізнес-інтереси інших, от і весь партіотизм Кличка.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.