У Рівному Віталій Кличко розповів чому хоче стати президентом

Сьогодні, 16 листопада, до Рівного завітав лідер партії "УДАР", народний депутат України Віталій Кличко. Політик розповів про те, якою він бачить Україну, про реформи, владу та опозицію і про те, чому хоче стати президентом.

 

 

Віталій Кличко  зі своїм однопартійцем, народним депутатом Віталієм Чугунніковим, який його зустрів на прес-конференцію прибув вчасно. 

Віталій Кличко планує відвідати також Костопіль, Березне та Сарни.

- Наступний тиждень буде переможним для України, адже у Вільнюсі вирішиться яким шляхом ми будемо рухатися. Ми повинні бути європейцями за рівнем життя і за стандартами життя. Якщо відбудеться зрив угоди, то відповідальність лежатиме на владі і на президентові України Віктору Януковичу. Ми робимо все можливе, аби угода була підписана.

Також лідер партії "УДАР" розповів про те, чому вирішив балотуватись у президенти та про тиск на опозиційні сили.

- Я  спілкуюсь з громадськими організаціями. Рішення балотуватись в президенти виважене і прийняте на основі переговорів з людьми. Якщо є довіра і підтримка людей, тоді варто балотуватись у президенти. Влада не працює на людей і на країну. Ми бачимо падіння виробництва, ВВП, сім мільйонів українців працюють за кордоном.

Багатьом не подобається присутність Кличка в політиці. Є тиск на опозиційні сили зі сторони силових структур, влади. Цього в демократичній країні не повинно бути. Владу нам так просто не віддадуть. І сьогодні роблять все можливе, аби дискредитувати опозицію. Але нас не зламати. Тільки об’єднавшись, ми зможемо перемогти. Без боротьби перемоги не буває. Кандидат в президенти повинен бути один. Бажання Кличка – це не сісти в крісло з табличкою "Президент", а змінити нашу державу на краще, - зауважив політик.

Також Віталій Кличко розповів про провокації у ЗМІ:

- У ЗМІ розповсюджується брехня, яка немає ніякого відношення до політичної сили. Це робиться аби дезінформувати суспільство. Родина Кличків має відношення до десяти спорткомплексів, 130 дитячих майданчиків, де діти займаються спортом безкоштовно. Нещодавно мій брат на благодійному аукціоні продав свою олімпійську золоту медаль, аби допомогти дітям.

Варто зазначити, що на прес-конференцію з Києва приїхали двоє журналістів із видання "Взгляд" та один з них поставив також провокативне запитання щодо підтримки Віталія Кличка, тобто такого виду спорту як танці на пілоні, на що Віталій Кличко відповів коротко і ясно:

- Я підтримую спорт і кожен сам обирає, яким йому спортом займатись. Я прийшов і привітав близько 400 спортсменів а вас я бачу цікавить цей вид спорту,- жартівливо відповів Віталій Кличко чим змусив журналіста зніяковіти.

На завершення прес-конференції всесвітньовідомий боксер розповів про те, чим йому подобається Рівне.

- У Рівному в мене багато друзів, звідси моє коріння, тут мешкали мої бабуся та дідусь. Тут дуже щирі і гостинні люди.

Коментарі

Брати Клички - великі боксери. Вони заслуговують на повагу як спортсмени, які своїми перемогами під прапором України, прославляли нашу державу. Але треба дивитись правді в очі, перемоги у ринзі не мають бути поставлені на перше місце виборцями. У нас є ще багато олімпійських чемпіонів, володарів "Золотого мяча" і т.д. Всі вони заслуговують на повагу і шану, але мабуть це не є аргументом для балотування у Президенти.

Особисто я проти Кличка лише тому, що він поняття не має, як живе Україна.. Він сам набагато краще знається на проблемах німців чи американців, а от з приводу того, як прожити на тисячу гривень - то не до нього.. а мені потрібен президент, який би про мене знав і, відповідно, знав як зробити моє життя-буття легшим... Впевнений, Кличко цього не знає, ось і все.

П.С. І не треба говорити про Кличка-спортсмена в коментах до матеріалу, де йдеться про Кличка-політика. Бокс занадто сильно відрізняється від політики, щоб знайти в них бодай якісь паралелі.

А Олена молодець)))
Багато слів замилили суть питання. Номера то залишились, і не думаю, що багато з 45 мільйонів наших громадян можуть дозволити їх собі. "Простим смертним" їх нереально отримати. Гарний спортсмен нехай залишається гарним спортсменом, а якщо хоче допомогти державі, то нехай допомагає, а не Гурвіца з Пинзеником до влади привів. Один всю Одесу скупив, інший з бюджету завжди тягнув як міг. Думаю висновки про Кличка як політика самі напрошуються....

Шановні, не меліть всяких нісенітниць. Чи вам дупи й язики сверблять лишень би обляпати когось гівном? З вас такі експерти як із мого пса Кубика: лаю собі та й лаю. Ви. пане Іване, бачили бачили як Клички рекетували чи вам "баба Федора" розказала? Це воістину великі українці, Володя, наприклад, олімпійський чемпіон та й чи мало вони збудували спорткомплексів, шкіл у яких діти нині займаються спортом, а не на вулицях нюхають, ковтають і колють всяке гівно?!!! То чи не варто вже за це їх поважати? А ви, що зробили, кого пославлили? Тявкаєте лише, як Кубик, ось і все, на що у вас духу вистачає.

ну да, в 90 намолотили (рекет, заказухі і весь спектр разом з рибкою авторитетом молотили), потім намолоченим поділились з доном кінгом і все клички в ажурі, що не бій то перемога-договрняк, бк контори ніколи більше ніж 1.05 на кличка не дають, що свідчить про те що вже на 98% знають що кінг все порішав от і все в ажурі. а в Україні доречі сотні спорстменів по яких нас знають.

Максиме Залізняку,в Україні 100-тні машин з номерними знаками "7778" з різними кодами регіонів та різними серіями номерних знаків(щоб Вам було доступніше:це тіпа тачок з номерами 7778 із різними букавками), і судячи з Вашої логіки, вони всі належать одній людині, тобто СидорУку. А Ваш фетиш,я так розумію, кидатись нічим невиправданими фразами окрім "кажуть" та примітивної логіки щодо людини,чиє прізвище,навіть,правильно не взмозі написати.А знаєте,а ще "кажуть", що якщо стояти вверх ногами,чухаючи лівою рукою праве вухо і тримати в зубах моркву то мозок активніше працює, може спробуйте пишучи наступний кометарій, можливо, вийде більш грамотно та інтелегентно?

П.С.Доречі,хоча б Кличко з великої букви написали,якщо Ви його не поважаєте як політика,то хоча б цінували те, що він прославив Україну. Завдяки Кличкам нас і знають.Гордість країни.

Доречі, мені дуже сподобалася відповідь Кличка на Радіо-Треку щодо єдиного кандидата. Він сказав, що опозиція погодила єдиного кандидата на другий тур. І ще він вважає, що й у першому кандидат має бути єдиним, тобто на себе мабуть натякав, бо лише він серед опозиціонерів заявив про те що йде на вибори. От не має слів... Чи він всю країну за дурнів має. Чим гірший Яценюк - такий же жидок, тільки говорити вміє...

Це тіпа автор по фотках показав яка крута тачка в кличка і його підлизника сидорока??хай ще напишуть про них в своїх деклараціях, доречі в пвсевдо опазаціонера декілька машин із номерами 7778, тільки із різними буквами , кажутьт є три , це в нього мабуть такий фетиш.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.