У вівторок на Рівненщину приїде Янукович або Вілкул

Як стало відомо сайту "ВСЕ" з достовірних джерел, у вівторок, 19 листопада Рівненщину із робочим візитом має відвідати Президент України Віктор Янукович. Так, зокрема, глава держави має побувати у Здолбунові, де ознайомиться із виробництвом цементу на одному із найбільших виробників цього будівельного матеріалу в Україні – ПАТ «Волинь-цемент», а згодом проведе робочу нараду у Будинку культури цементників.

Тим часом здолбунівчани говорять, що значний ажіотаж у їхньому місті спостерігається ще з четверга. Так, біляться бордюри, стіни та колони на Будинку культури цементників, розчищаються обочини доріг від кущів та дерев тощо. Не в захваті від приїзду високого гостя місцеві водії: автомобілі ДАІ стоять чи не на кожному перехресті…

В свою чергу, керівництво району підтверджує інформацію про приїзд Януковича, додаючи лише, що в останній момент йому може не вийти приїхати. Проте хтось із керівництва держави у вівторок в Здолбунові все-таки буде: «запасним» високим гостем називають віце-прем'єр-міністра України Олександр Вілкула.

«Підрихтований» Будинок культури цементників у Здолбунові, куди має приїхати Янукович. Фото зроблені у суботу ввечері.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.