Євросоюз не хоче "купувати" Україну

Європейський Союз може надати Україні фінансову допомогу в разі, якщо країна буде ініціювати реформи, проте ця допомога не може полягати в тому, щоб "хтось заплатив борги України". Про це повідомляє інтернет-сайт «Економічна правда».

- Якщо ми говоримо про фінансову допомогу, то вона повинна бути спрямована на підтримку реформ в Україні. Україна повинна ініціювати певні реформи. - сказав глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

За його словами, фінансова допомога може прийти тоді, коли в українській економіці будуть відбуватися процеси, які в перспективі зроблять її витривалішою до криз і міцнішою.

Томбінський зазначив, що ЄС вже багато років виділяє кошти на допомогу Україні в проведенні реформ у різних секторах.

- Ця допомога вже присутня, але вона не полягає в тому, щоб хтось заплатив борги України. Якщо залучаються гроші, то вони повинні залучатися з розумінням, що в перспективі вони допоможуть поліпшити і зміцнити українську економіку. - сказав дипломат.

Також він додав, що сенс асоціації полягає не в тому, щоб "купити" Україну, а в тому, щоб допомогти їй стати найкращою країною, швидше інвестувати в Україну, бути її партнером, а не "купувати".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.