Віталій Кличко дав ексклюзивне інтерв'ю сайту ВСЕ

Депутат Верховної ради України, чемпіон світу з боксу та лідер партії УДАР Віталій Кличко дав ексклюзивне інтерв'ю журналісту сайту "ВСЕ". Розмова відбулась у суботу ввечері, під час візиту депутата до Рівненської області.

Вже найближчими днями, на сайті "ВСЕ" ви зможече прочитати відповіді Віталія Кличка на питання щодо ставлення до Української повстанської армії, перспектви підписання Угоди про асоціацію з ЄС та можливості висунення єдиного кандидата в Президенти від опозиції. Окрім того політик розповів про своє рівненське коріння, розмови з Мухамедом Алі та як відпочиває вдома.

Ключові слова: 

Коментарі

Чому як хтось пише правду і вона не у вашу сторну , то зразу бот, кличко реально завісає, не треба обіжатися на правду.

Жах! Ось і висновок... Нормальна вихована людина ніколи б так себе не поводила. Ще один приклад того, що в УДАРі бандюгани з великими грошима. Олігархічна структура, яка спить і бачить, щоб з людей останні соки вижати.

Видно не озброєним оком, що ви всіх ботами називаєте, а самі цілий день пробачте на всіх сайтах серет... якось так виглядає правда.

Хай ще краще коментар дасть на свого голову Львівського обласного удару, який веде себе як свиня, людей за людей не рахує http://thekievtimes.ua/incident/276656-deputat-udara-i-gaishnik-ustroili...

Ну як це не зайнята? Залізняк - це проплачений бот Губановим і ко, котрий проїдає гроші платників податків на такі от коментарі проти опозиційних сил та вихваляння ригополітики. Це ж видно неозброєним оком.

Зрозуміло:)

Ви вказали на помилку, за це Вам окреме "дякую". Ми її виправили і видалили коментар. Інакше буде дивна ситуація: коментар про помилку є, а самої помилки - немає.

Чому ж ви коментарі видаляєте?

Наскільки мені відоомо, цього дня Кличко давав прес-конференцію, мав всиитупи на РадіоТрек та Рівне 1. І дав одне інтерв'ю - нашому сайту. Під час моєї розмови з Кличком була присутня лише прес-секретар Кличка і не було більше жодних журналістів. То це ексклюзивне інтерв'ю чи ні?

А хіба того дня пан Кличко дав інтерв'ю лише сайту "Все"? ;)
для "Все":http://slovopedia.org.ua/38/53397/379200.html

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.