Рівняни збирали підписи для проведення Єврореферендуму

17 листопада у Рівному відбувся мітинг на підтримку підписання Угоди про асоціацію з ЄС. В акції взяли участь близько 150 прихильників євроінтеграції, серед яких представники різних громадських організацій міста.

Під час заходу діяв "вільний мікрофон" для всіх бажаючих висловити свою думку. Поширювалися інформаційні матеріали про ЄС, а активісти "Євронаступу" збирали підписи за проведення Єврореферендуму.

Організатор заходу, координатор кампанії "Євронаступ" у Рівному Юрій Шадий під час свого виступу закликав українську владу брати приклад Молдови, яка вже виконала всі необхідні умови для підписання асоціації.

-Українці зробили свій вибір на користь євроінтеграції, і ми закликаємо владу та опозицію зробити все необхідне, для того, щоб Угода про асоціацію була підписана цього року у Вільнюсі, - сказав Юрій Шадий.

Він також пообіцяв, що мешканці Рівного візьмуть участь у Євромайдані який запланований на 22 листопада у Києві на Майдані Незалежності, для захисту європейського вибору.

Ключові слова: 

Коментарі

рада, що Рівняни не пасуть задніх і висловлюють свою думку.

"17 листопада у Рівному відбувся мітинг на підтримку підписання Угоди про асоціацію з ЄС". Ви впевнені в цій даті? Точно 17 листопада?

- "Україна призупиняє підготовку до укладення Угоди про асоціацію з ЄС. Про це сказано у розпорядженні Кабінету міністрів №905-р від 21 листопада".
Більше читайте тут: http://www.unian.ua/news/606573-ukrajina-prizupinyae-pidgotovku-do-uklad...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.