Янукович нагородив рівненських аграріїв

Двоє жителів Рівненщини стали Заслуженими працівниками сільського господарства України. Відповідний Указ підписав Президент Віктор Янукович.

Так, за вагомі трудові досягнення та багаторічну самовіддану працю почесні звання присвоїли голові фермерського господарства "Нива" Олександру Лапчуку та працівнику сільськогосподарського підприємства "Маяк" Андрію Кузьмичу. Крім того, фінансового директора підприємства "Агро-Експрес-Сервіс" Аллу Костючко та працівницю товариства "Сільськогосподарське підприємство "Імені Воловікова" Людмилу Мальованчик, відповідно до президентського Указу, нагородили орденом княгині Ольги III ступеня, оператора птахоферми селянсько-фермерського господарства "Крупецьагроптиця" Андрія Буся - орденом "За заслуги" III ступеня.

Офіційні урочистості з нагоди професійного свята хліборобів відбулися у Києві, в національному палаці мистецтв "Україна".

Участь у них взяла і делегація з Рівненщини на чолі з першим заступником голови облдержадміністрації Анатолієм Юхименком, - про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Приємно!Адже часто-густо ми забуваємо про простих працівників сільської ниви, а без їхньої роботи для всіх жителів країни було б скрутно!Так тримати!Молодці!!!!А для керівництва країни окреме спасибі за те, що не забувають і відзначають керівників фермерських господарств, керівників агрофірм та простих трудівників ланів та полів.

Круто! Раді за Андрія Кузьмича!!! Приємно, що влада відзначила земляка на загальнодерждавному рівні!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.