Хто спостерігає за картками рівнян на банкоматах? ФОТО

Через постійну інформацію у ЗМІ про карткових шахраїв, рівняни звертають увагу на найменші зміни у зовнішньому вигляді банкоматів. Днями, на банкоматах міста з’явилася незрозуміла пластикова насадка у районі картрідера. Це викликало запитання: чи не шахраї часом орудують у Рівному?

Банкомат Приват-Банку на проспекті Миру - насадка встановлена на картрідері, а за десять метрів ще один банкомат без насадки.

Із запитанням, хто встановив незрозумілі предмети на Рівненських банкоматах ми звернулися до керівника  прес-офісу Приват-Банку у Рівному Андрія Хмельника. Він розповів, що це робота банку  задля захисту банкоматної мережі. Ця система називається "антіскіммінг".

-Сьогодні у нас працюють дві системи антіскіммінга, - розповідає Андрій Хмельник. – Перша- це активна, що аналізує магнітне поле в районі картрідера. За наявності сторонніх металевих предметів - блокування роботи АТМ. Друга - це пасивна. Встановлено захист в ланцюзі електроживлення картрідера, встановлена антіскіммінговая накладка, несанкціоноване видалення якої спричинить блокування роботи банкомату.

Андрій Хмельник зазначив, що  такими системами оснащені більше половини банкоматів банку. На обладнаних захистом банкоматах за останні півроку не було зафіксовано жодної спроби скіммінгу на банкоматах Приват- Банку. До кінця року такий захист буде на всіх 163 банкоматах Рівненщини.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.