На Рівненщині понад 2,7 тисячі роботодавців виплачували низьку заробітну плату

Завдяки спільним зусиллям територіальних органів Міндоходів, виконавчої влади, правоохоронних органів середньомісячний розмір заробітної плати  в області має стійку тенденцію до росту, а сума заборгованості перед працівниками - до скорочення.

За 10 місяців цього року у районних адміністраціях та податкових інспекціях Рівненщини заслухано 2735 керівників підприємств та організацій з питань недотримання розміру заробітної плати. З них 2,5 тисячі підвищили рівень оплати праці та перерахували до бюджету 929,3 тисяч гривень податку на доходи з фізичних осіб.

Також заслуховувалися близько 700 керівників, які мали заборгованість із заробітної плати. 612 з них виплатили борг працівникам і до бюджету надійшло 1,5 мільйонів гривень податку.

По 193 підприємствах, які мають заборгованість із заробітної плати та по 532 підприємствах, що порушують вимоги законодавства стосовно її розміру, проінформовано органи прокуратури. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Довідково: Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника підприємств, установ та організацій Рівненщини (за даними статуправління) за 9 місяців цього року склала  2803 гривень.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.