На Рівненщині відбувся турнір з плавання

Відкрита першість Кузнецовська з плавання відбулася у місті рівненських атомників у суботу, 16 листопада. Участь у турнірі взяли близько 130 спортсменів, в тому числі 20 вихованців дитячо-юнацької спортивної школи №2 міста Рівне. Решта учасників – представники Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ВП "Рівненська АЕС". Про це повідомив старший тренер відділення плавання КДЮСШ ВП РАЕС Олександр Савчук.

Особливістю цього турніру стало те, що це перші змагання за останні півроку, проведені в оновленому басейні "Енергетик" (з травня тут тривав капітальний ремонт), - розповів Олександр Савчук. – І діти, і тренери з нетерпінням чекали цього турніру. Адже чим частіше проводяться змагання, тим цікавіше дітям займатися плаванням.

За словами тренера, чимало дітей виконали нормативи і підтвердили або й підвищили свої розряди. Загалом же в активі КДЮСШ ВП РАЕС 34 перші місця, 31 – друге та 36 – третіх.

Діти змагалися у чотирьох видах: батерфляй, брас, на спині та вільним стилем у різних вікових категоріях від семи до сімнадцяти років.

Сьогодні на відділенні плавання КДЮСШ ВП РАЕС займається понад 200 дітей. Про це повідомляє прес-служба Рівненської атомної електростанції.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.