Міський голова Рівного шукає собі заміну

Почесними грамотами та подяками від Рівненської міської ради та виконавчого комітету  було нагороджено рівненських студентів за високі показники у навчанні.

На початку зустрічі міський голова привітав представників студентської лави із професійним святом та приніс свої вибачення за перенесення церемонії нагородження із минулої п’ятниці на сьогоднішню дату (18 листопада).

На урочистій події з нагоди Дня студента Володимир Хомко вручив почесні грамоти 15 студентам ВНЗ Рівного I-IV рівнів акредитації.

- Це мироприємство і інші заходи, які ми робимо  - моя ініціатива направлена на одну річ – я б дуже хотів, щоб у нашій державі було модно бути успішним. Саме із цією метою міська рада робить усе можливе, щоб у державі запанував такий дух. Ви досягли перші свої успіхи, з чим я із задоволенням вас привітаю, - сказав міський голова Рівного Володимир Хомко.

Акцентував Володимир Хомко і на важливості знань та впевненості  у житті людини:

- З огляду на те, що я багато чого прийшов і чогось досяг, та й бачив біля себе різних людей – зі мною вчились багато розумних і не дуже розумних людей, але кожен з них вірив у свої сили. Віра - це одна із найважливіших якостей, яку повинна мати кожна людина у житі. Знання – це дуже важлива справа, але знань без віри і впевненості не може бути. Тому я бажаю усім присутнім студентам йти впевнено по своїй доріжці знань.

Під кінець зустрічі до студентів звернулася і заступник міського голови Галина Кульчинська:

- Скоро у ваших ВУЗах  з’являться афіши із провокативним сленгом-надписом : "Студент якого ВУЗу сяде у крісло мера?". Дані афіши приурочені до Дня місцевого самоврядування, традиційно напередодні цього дня ми під назвою: "День із чиновниками міста". Усі, хто попередньо подасть заявки на сайт Управління у справах сім’ї і молоді до 27 листопада матиме можливість провести повноцінний день стажування або з міським головою або із іншими чиновниками. Після такого заходу кожен учасник зможе зрозуміти, що таке бути чиновником міста.

На останок, міський голова привітав ще раз усіх студентів із їхнім професійним святом та запевнив, що усі, хто братиме участь у заході "День із чиновником міста" отримають неймовірні емоції та море нових вражень.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.