На Рівненщині папуга живе із горобцями. ФОТО

Жителі  Здолбунова  вже кілька місяців бачать зеленого хвилястого папужку в товаристві горобців, які порахували його своїм побратимом, просто дивно пофарбованим. Він разом з усіма сидить на проводах, шукає їжу на землі, літає в зграї.

- Одного разу бачила його на гілках верби, але подумала, що здалося, – каже місцева мешканка Ганна Поліщук. – А потім знайомі стали розповідати, що чули цвірінькання з акцентом. Папуги ж трохи шепелявлять, коли звуки відтворюють. Озирнулися, а горобець - то зелений. Сміялися, що його на гілках заколисало. Хтось навіть сфотографував папугу, але господаря так і не знайшли.

- Це екзотичний птах, йому навіть наше літо здається прохолодним, – говорить завідуюча відділом зоології Київської станції натуралістів Валентина Жетерєва. – Згадайте папугу Кешу з мультика. Пурхав – пурхав все літо, а на зиму додому повернувся, тому що замерз. Якщо цього папужку НЕ відловити, то при першому ж заморозку він загине. Не варто думати, що в зграї він знайшов свою сім’ю і любов. Горобці належать до іншого виду, тому барвистих пташенят у горобиних не буде. Найкраще птицю відловити за допомогою орнітологічної сітки або сачка. Інакше його чекає незавидна доля, - розповідає сайт Zdolbunivcity.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Хороша стаття, більше позитиву і ексклюзиву давайте

Не так легко його відловити буде.
Багато папуг втікає, і якщо до когось в вікно не залетить, то загине нажаль...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.