У Рівному роздавали зірки

Сьогодні, 18 листопада в Рівному, під час ранкового шикування, понад двадцять офіцерів управління оперативного командування Північ отримали чергові військові звання (полковник, підполковник та майор).

Захід відбувся відповідно до наказів Міністра оборони України Начальника Генерального штабу-Головнокомандувача Збройних Сил України та Командувача Сухопутних військ "Про присвоєння чергових військових звань.

Вітаючи підлеглих з черговим здобутком у військовій кар'єрі тимчасово виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командування Північ генерал-лейтенант Ігор Колесник зазначив, що йому дуже приємно особисто привітати підлеглих з черговою сходинкою у їх військовій кар’єрі.

- Ви перші офіцери, яких отримали чергові звання в управлінні оперативного командування Північ, яке створено, як новий орган військового управління перспективних Збройних Силах України зразка 2017 року, зазначив Ігор Іванович.

Незважаючи на збільшення повноважень та серйозних завдань щодо захисту Вітчизни в зоні відповідальності оперативного командування офіцери, які сьогодні отримали військові звання справляться з ними, адже серед них кращі з кращих.

Не приховує емоцій після урочистого шикування начальник відділу організації застосування ракетних військ і артилерії-заступник начальника управління РВіА оперативного командування Північ підполковник Сергій Савченко, який сьогодні став полковником.

- Ми розуміємо всю відповідальність та зробимо все, щоб виправдати високу довіру військового командування, - запевнив Сергій Вікторович.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.