Рівнянам розкажуть як правильно харчуватись

19 листопада о 15.00 у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці у рамках університету "Здоров’я нації" відбудеться зустріч з фахівцями "Здорове харчування та безпека харчових продуктів".

Найбільший вплив на здоров’я людини має стан навколишнього середовища та спосіб життя, важливим чинником якого є харчування. Несприятлива сучасна екологічна ситуація в Україні веде до забруднення питної води, повітряного басейну, грунтів, і як слідство – харчових продуктів. Таким чином, знати основи здорового раціонального харчування і керуватись ними повинна кожна людина. Це актуально саме зараз, коли під впливом різних чинників, обставин сучасного життя неякісне харчування підлітків, молодих людей негативно відбивається на здоров’ї.

Таким чином, мета заходу популяризація здорового способу життя, основ раціонального харчування та надання інформації про безпеку харчових продуктів.

Яким чином харчуватися? Що лежить в основі здорового харчування? Яким повинен бути якісний склад раціону? Як здійснюється контроль безпеки харчових продуктів? Ці та інші питання будуть обговорюватися під час зустрічі. Для присутніх буде проведений майстер-клас з приготування корисних для здоров’я страв.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.