У керівника "Рівнегазу" погіршення психіки через "Наші гроші"

Cьогодні, 18 листопада, відбулось друге судове засідання у справі між головою правління ПАТ "Рівнегаз" Петром Дубасом та головним редактором проекту "Наші гроші" Олексою Шалайським.

Нагадаємо, що депутат Рівненської обласної ради, голова правління ПАТ "Рівнегаз" Петро Дубас подав позов на головного редактора проекту "Наші гроші". Депутату не сподобалася публікація про те як "Не-Дубасівські" фірми розпиляли 9 мільйонів на школу, вдвічі дешевшого бютівця викинули за довідку, в якій йде мова про підприємство "Опорядрембуд", засновником якого була дружина Петра Дубаса Тамара Дубас.

Петро Дубас просить суд захистити його честь і гідність, зобов`язати журналіста вилучити оприлюднену інформацію, а також відшкодувати йому 20 тисяч гривень моральної шкоди. Інша сторона повністю не визнає позов.

Суддею у справі є Наталія Кучина, також відома журналістам завдяки суду над колишнім головним лікарем рівненського пологового будинку Ганною Чайкою.

У ході судового засідання були розглянуті всі долучені до справи документи та уточнення певних фактів.

- На сайті "Наші гроші" висвітлюють суспільно-важливу інформацію і зокрема, резонансні справи публічних осіб на рівні України. Тому вказана стаття несе суспільно-важливу інформацію, щодо пов’язаності двох фірм до тендерів. Вся інформація оприлюднена у відповідності до чинного законодавства і Закону України "Про інформацію". Вся інформація є достовірною і перевіреною, - сказала представник Олексія Шалайського Тетяна Голубока.

Натомість представник Петра Дубаса Лариса Титарчук розповіла про погіршення психічного стану здоров’я, адже після спірної публікації на сайті "Наші гроші" позивач пережив душевні страждання. Були надані копії довідок про стан здоров я, але датовані 1 липня та 19 серпня 2013. Нагадаємо, що спірна публікація датована третім вересня. 

- Ми вважаємо, що зв’язку між публікацією 3 вересня та поганим станом здоров’я позивача у липні-серпні немає і це є надумані безпідставні довідки. Більше того, позивач каже, що ці довідки є доказом понесення матеріальних витрат на лікування. У цих довідках не вказано причин виникнення цього захворювання і жодних рекомендацій до лікування і вартості лікарських засобів. Також не вказано в чому конкретно полягали моральні страждання, - зазначила представник Олексія Шалайського Тетяна Голубока.

Адвокат Петра Дубаса Лариса Титарчук на запитання судді, який вислів порушує честь і гідність позивача, відповіла: слово "недубасівські" фірми. Тобто докази недостовірної інформації позивач прив’язує до назви.

- Назва є оціночним судженням і не підлягає спростування. Дана назва ґрунтується на фактах, які були зібрані з офіційних джерел і є у відкритому доступі. Петро Дубас є публічною особою і до нього і його дій увага громадськості є надто великою. Вилучати інформацію є недоцільно, бо це є спосіб цензури, - відповіла Тетяна Голубока.

У ході судового засідання були розглянуті всі долучені матеріали, проте на засідання не з’явився представник фірми "Опорядрембуд". Можливо він не отримав повістку через те, що 14 жовтня підприємство змінило свою юридичну адресу з вулиці Будівельників, 7 на Будівельників, 5. Тому повістка буде повторно надіслана на це підприємство.

Читайте також: "Керівник "Рівнегазу" вимагає від журналіста 20 тисяч гривень"

Наступне засідання суду відбудеться 27 листопада о 16:30.

Коментарі

Шановні журналісти! Про вашу некомпетентність так яскраво свідчить той факт, що навіть прізвище редактора "Наших грошей" ви написали із помилкою. Він Шалайський, а не ШалаМАйський. Вчіться, тоді буде менше судових позовів проти вас.

Як попи спотворюють Христианство, так як ми прості люди ненавидимо депутатів через їхні справи, так як ми ставимося до міліції через їхніх окремих працівників яких у них нажаль багато, так само скоро люди спротивлять всіх журналістів і ЗМІ, через брудні публікації на сайтах. Деякі надруковані матеріали сайтових журналістів подібні до заборонених ударів нижче пояса тому, хто його неочікує, або забивання дитячого голу в пусті ворота супротивника коли той на перерві. Зверніть увагу на те що старші журналісти, можливо що через своє виховання та професійний досвід собі такого не дозволяють. Молодь беріть з них приклад поки такі ще є.

На мою думку, систематична публікація в "Наші гроші" статтей про "Дубаса" і "Не Дубаса", ні що інше, як замовний матеріал. Одне і те ж переливається з пустого в порожнє. Що, у Олекси Шаламайського скінчився грант?

п. лЕОНТІЮКУ, дуже змістовний коментар. А скільки логіки... о... Саме для ДУРНИКА. І написано типу "по дєлу".

Зміст коментаря, а точніше - викладений брєд, свідчить про низький інтелектуальний рівень того, його його написав. Дурник і логіка - речі несумісні.

А чи не забагато "логіки" у тексті. Досить мізерний (на російській - скудный) словниковий запас. Можливо додаткове читання принесе користь.

Розслідуйте ще мій зв"язок з Дубасом, а ще краще з Фірташем)) Виглядає, як погроза)

Пане Юрію, мені теж ваш колега постійно закидає, що я не можу судитися з ним, бо тема для мене "не вигідна", і я автоматично стану ворогом ЗМІ. Я так розумію, що будь-яка "тема", якщо судишся з журналістом - не вигідна? Я не ворог ЗМІ, а вважаю, що нам конче потрібні суспільні преса і телебачення. От і все.

"Наївні закиди"... ну ну 

Я також судилася з Рівнегазом недавно) Так що ваші наївні закиди не в тему. І вам рекомендую зайнятись тепер уже фірмою Фірташа - там непочатий край роботи для журналістів!!:) А то ви мене не розумієте, я бачу. Давайте розслідуйте гроші Фірташа - його сліди в Рівному дуже помітні.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.